lekarz Michał Mielnik

Chirurg urazowy

Żenada, z publicznego gabinetu (w ktorym nie powiedział zupełnie nic, miał problem z odpowiedziami na stawiane mu pytania dot. operacji). Zaprosił mnie do prywatnego, w tym samym czasie przestał odbierac telefony, były również niezgodnosci w adresie.

Kiepski lekarz bardzo duże powiklanie. Brak kontaktu. Nie miły. Dość kosztowne wizyty. Brak fachowości.

Brak fachowości.

To jest porażka. W prywatnym gabinecie naobiecuje nawet gruszki na wierzbie. A potem zero kontaktu. Grunt że kasa sie zgadza

Witam.Jeszcze w swoim życiu nie spotkałam takiego cudownego lekarza o tak wielkim sercu.Pan Doktor Mielnik ma nie tylko cudowny kontakt z pacjentem ,ale z całych sił stara się mu pomóc i co najważniejsze jego pomoc jest 100%.Jest pełen empatii czego naszym ortopedom brakuje.Gdy już znikąd niebylio pomocy a moje nogi w opłakanym stanie ,trafiłam do Dr Mielnika,teraz jestem już po operacji i odzyskuje chęć życia.Dziekuje Panie doktorze.Anna Koput

Byłam pod opieką dr Mielnika od 2008 r. Zawsze był uprzejmy. Niestety od kiedy został ordynatorem, zupełna zmiana. Arogancja i lekceważenie. W 2014 wykonał mi artroskopię kolana z fatalnymi powikłaniami. Obecnie odradzam tego lekarza.

polecam wszystkim , dzięki Panu Doktorowi normalnie chodze , a gdyby nie Dr. Mielnik to pewnie już bym wylądował na wózku inwaidzkim.

Panie Doktorze operował mi Pan oba biodra drugie w 2014 roku chciałem bardzo bardzo serdecznie podziękować .Dobrze że Pan jest !!!!!! wdzięczny pacjent z Łodzi

Dr Mielnik jest wspaniałym, super kompetentnym ortopedą i przy tym wszystkim wspaniałym, b. dostępnym człowiekiem. Uratował moje biodra (BMHR). Czuję się jakbym dostał nowe życie. Szpital w Piekarach to perełka wśród polskich szpitali NFZ, cała załoga zasługuje na najwyższe noty. Dziękuję Doktorze, wdzięczny pacjent z Lublina.

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda

świetny specjalista,ma serce dla pacjenta,bardzo dobry ortopeda

Dr Mielnik jest super fachowcem i przy tym wszystkim wspaniałym b. dostępnym człowiekiem. Uwolnił mnie od bólu w lewym biodrze (BMHR). Jestem usatysfakcjonowany wynikami zabiegu. Wdzięczny pacjent z Lublina Bogdan Firlej

Wdzięczny pacjent z Lublina Bogdan Firlej