dr n. med. Michał Mikdr n. med. Michał Mik - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Mik

Byłam u Doktora kiedy zaczęłam martwić się o moje hemoroidy. Niesamowite podejście do pacjenta, poświęcił czas na wytłumaczenie mi tego czego zwyczajnie potwornie się wstydziłam. Pomógł, wyleczył i odmienił życie. Polecam Doktora z całego serducha.

Bardzo dobry lekarz i wielki fachowiec. Jedna wizyta u pana doktora pomogła mi wyleczyć się z uporczywego świadu w okolicach odbytu. Maść ktora mi przepisał skutecznie wyleczyła moja dolegliwość, która trwała kilka lat i nikt z lekarzy mi nie był w stanie skutecznie pomóc.Wielka ulga. Polecam wszystkim pana doktora Mika. Super lekarz.