lekarz Michał Milka

Okulista

Wspaniały Lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam Wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam wizyty u Pana Doktora.

Wspaniały Lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam
Wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek.Polecam wizyty u Pana Doktora.

Jestem szczęśliwa że trafiłam do Pana Doktora Milki,który przeprowadził u mnie zabieg usunięcia zaćmy,a także jestem pod kontrolą " plamki żółtej" w przyszpitalnej przychodni.Doktor Milka to dobry ,profesjonalny lekarz,ma wspaniałe podejście do pacjenta,rzeczowo i konkretnie wytłumaczy ,a przy tym jest niezwykle miły i sympatyczny. Serdecznie polecam wizyty u P.Doktora,którego pozdrawiam.

Serdecznie polecam wizyty u P.Doktora,którego pozdrawiam.

Moja mama trafiła do dr Milki w przychodni przy "szpitalu górniczym" w Sosnowcu. To, na co zwróciła szczególną uwagę, to ludzkie podejście do pacjenta. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, p. Milka słucha pacjenta, chętnie odpowiada na pytania i nie okazuje zniecierpliwienia. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo sympatyczny. Promieniuje pozytywną energią. Gorąco polecam, a Panu Doktorowi dziękuję za leczenie mojej mamy.

Znakomity fachowiec. Zaufałam Mu i poddalam się u Niego zabiegowi usunięcia zaćmy w 2 oczach ze znakomitym rezultatem.Osobista kultura, empatia i wszystko to,co chciałoby się widzieć i słyszeć w kontakcie z każdym lekarzem.Jestem pod wrażeniem ujmującej osobowości lekarza.Polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz ever. Wspaniały specjalista i bardzo dobry człowiek :) polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Okulista Bielsko-Biała"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska