lekarz Michał Mleko

Niesympatyczny, rozkojarzony nawet pielęgniarka się z niego podśmiewała.Nie bardzo słucha co się do niego mówi. W żaden sposób mi nie pomógł. Dziwię się, że jest ginekologiem.

Niesympatyczny, rozkojarzony
nawet pielęgniarka się z niego
podśmiewała.Nie bardzo słucha co się do niego mówi.
W żaden sposób mi nie pomógł.
Dziwię się, że jest ginekologiem.

Pan Doktor bardzo pomocny, empatyczny i miły. Sprawę dla mnie ważną załatwiłam w niedzielę, co raczej się nie zdarza.

Lekarz kompetentny, konkretny. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dopytuje o szczegóły. Podczas wizyty poświęca dużo uwagi pacjentce. Cierpliwie tłumaczy. Miły. Polecam szczególnie osobom, które nie lubią chodzić do lekarza lub miały złe doświadczenia.

Lekarz godny polecenia, w szpitalu zaopiekował się mną bardzo dobrze, wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg wszystkie jego plusy i minusy. Podejście do pacjenta super, uprzejmy i bardzo miły lekarz. Jeszcze raz polecam.

Bardzo dobry lakarz, nie ładuje w człowieka antybiotyków tylko robi wszystko żeby wyleczyć a nie uśpić tylko chorobe. Panie doktorze dziekuje.

Panie doktorze dziekuje.