Michał Nogaj

Chiropraktyk, Fizjoterapeuta

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Bardzo dobry fizjoterapeuta! Jestem w pełni zadowolona z efektów terapii. Bóle szyji ustąpiły po 2 wizycie. Na szczególną uwagę zasługuje poziom jego umiejętności manualnej. Korzystałam nie raz z różnych form terapii manualnej, jednak terapia Pana Michała Nogaja jest bezkonkurencyjna. Bezbolesna i całkowicie komfortowa. Nie wyciąga i nie wykręca ciała we wszystkie strony, a nastawianie kręgosłupa wykonuje perfekcyjnie!

Dr. Michał Nogaj jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie!! Prowadził moją ciążę równolegle z ginekologiem. W ciąży ciężko o jakieś delikatne zabiegi, leków też nie można brać. Bóle kręgosłupa, bóle nóg, bóle brzucha towarzyszyły mi przez ostatnie miesiące. Pan Nogaj odpowiadał na wszystkie pytania, poświeca pacjentce tyle czasu ile ona tego potrzebuje. Ma doskonały sprzęt, co również jest bardzo ważne. Jeszcze nigdy nie zdążyło mi się, aby Dr. był dla mnie nie miły. Jedyny minus to taki, ze idąc na wizytę trzeba wziąć poprawkę, że przyjść trochę wcześniej i się zrealksować, wtedy najlepiej się udaje wizyta. Jak dla mnie to nie duży problem, bo wiem ze lepszej opieki nigdzie nie dostane. Polecam DR. Nogaja każdej kobiecie!!!

Jestem przeciwny nadużywaniu leków przeciwbólowych. W stanach ostrych kiedy pacjent odczuwa duży ból i ma objawy stanu zapalnego wymagana jest odpowiednia farmakoterapia. Sukcesem osteopatii jest skracanie czasu trwania stanu zapalnego i bólu przez co ograniczamy ilość przyjmowania tych obciążających zdrowie leków. To duża korzyść dla zdrowia płynącą z osteopatii! Warto spróbować.

Już miałam wrażenie, ze z bólem nigdy nie rozstanę, aż trafiłam do Doktora Nogaja - zadowolona z wizyty i zdecydowana na terapię. Zaczęłam ćwiczenia i po 3 tygodniach w końcu poczułam ulgę. Pan Nogaj sprawił, że w końcu mogłam bez problemu wstać z łóżka i się ruszać. Udzielił mi wiele cennych rad i wskazówek, a moje zdrowie i dobre samopoczucie sprawiło, że to była dobra inwestycja. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Chiropraktyk Poznań"?

os. Zwycięstwa 108
61-651 Poznań