Dr. Michał Nogaj jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie!! Prowadził moją ciążę równolegle z ginekologiem. W ciąży ciężko o jakieś delikatne zabiegi, leków też nie można brać. Bóle kręgosłupa, bóle nóg, bóle brzucha towarzyszyły mi przez ostatnie miesiące. Pan Nogaj odpowiadał na wszystkie pytania, poświeca pacjentce tyle czasu ile ona tego potrzebuje. Ma doskonały sprzęt, co również jest bardzo ważne. Jeszcze nigdy nie zdążyło mi się, aby Dr. był dla mnie nie miły. Jedyny minus to taki, ze idąc na wizytę trzeba wziąć poprawkę, że przyjść trochę wcześniej i się zrealksować, wtedy najlepiej się udaje wizyta. Jak dla mnie to nie duży problem, bo wiem ze lepszej opieki nigdzie nie dostane. Polecam DR. Nogaja każdej kobiecie!!!

Pan Michał Nogaj ma duże doświadczenie, a także głęboką wiedzę na temat osteopatii. Wiedzą tą z chęcią dzieli się z klientami. Jest osobą energiczną, komunikatywną oraz szybko i z dużą łatwością nawiązuję kontakty interpersonalne. Znakomicie odnajduje się w pracy z rożnego typu ludźmi. Jest osobą sumienną, godną zaufania i bardzo zaangażowaną w pracę, którą wykonuje. Pan Michał wydaje się być osobą ambitną, ciągle doskonalącą swoje umiejętności. Z pewnością będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Już miałam wrażenie, ze z bólem nigdy nie rozstanę, aż trafiłam do Doktora Nogaja - zadowolona z wizyty i zdecydowana na terapię. Zaczęłam ćwiczenia i po 3 tygodniach w końcu poczułam ulgę. Pan Nogaj sprawił, że w końcu mogłam bez problemu wstać z łóżka i się ruszać. Udzielił mi wiele cennych rad i wskazówek, a moje zdrowie i dobre samopoczucie sprawiło, że to była dobra inwestycja. Gorąco polecam.

Bolały mnie plecy, pojawiły się bóle karku i głowy. Postanowiłem coś z tym zrobić. Terapia manualna była jednym z pomysłów i jestem z rezultatów bardzo zadowolony. Pierwsze dni były trudne, lecz potem czułem się coraz lepiej. Dodatkowe wskazówki dotyczące ćwiczeń w domu pomogły odzyskać formę. Terapia Pana Michała okazała się doskonała. Początkowe obawy przed masażem i obcym człowiekiem przeszły na dalszy plan, kiedy zabieg przynosił ulgę. Polecam.

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Jestem przeciwny nadużywaniu leków przeciwbólowych. W stanach ostrych kiedy pacjent odczuwa duży ból i ma objawy stanu zapalnego wymagana jest odpowiednia farmakoterapia. Sukcesem osteopatii jest skracanie czasu trwania stanu zapalnego i bólu przez co ograniczamy ilość przyjmowania tych obciążających zdrowie leków. To duża korzyść dla zdrowia płynącą z osteopatii! Warto spróbować.

Bardzo dobry fizjoterapeuta! Jestem w pełni zadowolona z efektów terapii. Bóle szyji ustąpiły po 2 wizycie. Na szczególną uwagę zasługuje poziom jego umiejętności manualnej. Korzystałam nie raz z różnych form terapii manualnej, jednak terapia Pana Michała Nogaja jest bezkonkurencyjna. Bezbolesna i całkowicie komfortowa. Nie wyciąga i nie wykręca ciała we wszystkie strony, a nastawianie kręgosłupa wykonuje perfekcyjnie!

Pan Michał Nogaj, podczas wizyty, zaopiekował się mną kompleksowo. Przyszedłem do niego z problemami z kręgosłupem. Celna diagnoza i skuteczne leczenie pomogło i z wizyty na wizytę czuję ulgę. Polecam!

Specjalista wysokiej klasy. Wizyta trwała godzinę, Pan Michał posiada dużą wiedzę na temat terapii manualnej i równie duże umiejętności. Moje plecy wreszcie odetchnęły. Polecam!

Spróbowałam terapii Michała Nogaja na moje chroniczne migreny. Terapia złagodziła bóle i mam wrażenie, że pojawiają się rzadziej. Jest dla mnie jakaś nadzieja :)