lekarz Michał Nowak

Ortopeda

Kompetentny, uprzejmy, spełniający wszelkie oczekiwania. Lekarz, który potrafi dobrze zdiagnozować dolegliwość, a zarazem rozluźnić atmosferę.

Człowiek WIELKIEGO SERCA !!! Ta opinia nie jest żadną reklamą, A rzeczywistością.To moje podziękowanie panu doktorowi.

miły ,sympatyczny dla chorych i ich rodzin,MAJĄCY CIERPLIWOŚC.Polecam tego ortopedę.

Uprzejmy na wskroś,po za tym nic dobrego nie powiem,bo niczego się nie dowiedziałem,odesłał mnie z kwitkiem

Konkretny lekarz! Informuje o wszystkich zmianach, które wzbudzają wątpliwość, jest bardzo dokładny.

jest miły,potrafi doradzić,nie chodzi mu tylko o pieniądze ale o dobro pacjęta.tak samo podchodzi do pacjęta podczas prywatnej wizyty jak i publicznej.