prof. dr hab. n. med. Michał Nowicki

Nefrolog

Pan Profesor Michał Nowicki to wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec. Leczy mnie z poważnej choroby nerek , w sytuacji gdzie inni lekarze niestety okazali się nieskuteczni. Z całego serca Polecam profesora , szybkiej reakcji w niesieniu mi pomocy nie zapomnę do końca zycia ! Zdecydowałam się napisać opinię z poczucia ogromnej wdzięczności i szacunku do Pana Profesora, Jednym slowem- najlepszy nefrolog pod sloncem!!! Pełen profesionalizm ! Jestem 3 tygodnie po szpitalu CKD w Łodzi oddziału nefrologi kierowanym przez Profesora , zespół lekarzy i pielęgniarki oraz salowe na najwyższym poziomie, pełni empatji , uśmiechnięci chcacy pomóc. W czasach pandemi Covid to bardzo ważne bez rodziny ! jestem bardzo zadowolona z całej opieki ! Miejsce godne polecenia!

chce udac sie do niego na wizyte prywatną ale nie mam pojecie gdzie on przyjmuje ,nie jestem z łodzi ,jezeli ktos może mi pomóc to prosze o jakis kontakt do profesora.. dziekuje

Jetem zachwycona zarówno podejściem do mnie, jak i efektem leczenia.

Jetem zachwycona zarówno podejściem do mnie, jak i efektem leczenia.

Moim zdaniem lekarz godny polecenia. W moim przypadku od samego początku jak jeszcze nie było wiadomo co ze mną zrobić tłumaczył jaką operację prawdopodobie przeprowadzą oraz wzbudzał zaufanie. A to dużo daje gdy człowiek "zwija się bólu". Natomiast po operacji oczyiście w miarę możliwości przychodził i pytał jak się czuję. Jak miałam być wypisana ze szpitala było widać, że cieszy się z tego że jestem zdrowa. Bardzo dobry i troskliwy lekarz:)

Kompetentny lekarz, na wysokim stanowisku. Podchodzi odpowiedzialnie do spraw dotyczących pracy. Niestety niekiedy zapomina o najważniejszym - czyli o pacjentach. Praktycznie w ogóle nie rozmawia z pacjentami.