lek. dent. Michał Okrajni

Super lekarz!!!!!Mój syn który panicznie bał się dentysty wreszcie ma zdrowe wszystkie zęby. Wspaniałe podejście do dzieci. Pan doktor spokojnie mówi do Mateusza a w między czasie ząb został wyleczony lub ostatnio kawałek pokruszonego z próchnicą został usunięty. Polecam!!!!!!!!! Syn bez oporu umawia się na kolejne wizyty.

Doskonaly lekarz, sluchajacy pacjenta, uspakajajacy swoim spokojem, tlumaczacy kolejne etapy leczenia... Dokonal cudow leczac mi zeba kanalowo ekspresowo, bo postawilam go pod sciana w zwiazku z terminami i wyjazdem poza region.... Ekspresowo ale rzetelnie i solidnie, tak zeby wszystko dobrze zrobione.

za każdym razem, jeśli mam problem z zębami nie waham się do kogo mam się zapisać - zawsze wybieram doktora Michała Okrajni. Spokój doktora, perfekcjonizm i doskonały kontakt z pacjentem powoduje, że czas mija szybko i bezboleśnie. Polecam innym. Leczenie u doktora jest przyjemnością i czas mija tak szybko, że nie zauważam, kiedy jestem po zabiegu.

Fantastyczny lekarz. Mogę polecić z czystym sumieniem. Rewelacyjne podejście do pacjenta, kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Miałam przyjemność leczyć u pana doktora mojego syna który jest chory na autyzm. Wizyta przebiegła tak naprawdę bezstresowo. Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo za wszystko dziękujemy. Beata Oczko.

Lekarz jakich mało. Z moją histerią poradził sobie doskonale, uspokaja swoim spokojem. Miałam robione cuda z zębami a jednak zawsze z gabinetu wychodziłam z uśmiechem. Jeżeli ktoś panicznie boi się dentysty to lepiej nie może trafić. Naprawdę bardzo dba o pacjenta, jak boli przestaje a także bezboleśnie aplikuje znieczulenie jak coś. Dobrze tłumaczy co i jak. A przede wszystkim wita z uśmiechem i nawet nie mam czasu myśleć na fotelu czy co boli. Jeszcze czeka mnie kilka wizyt, ale wiem, że zawsze chętnie do niego wpadnę na przegląd.

Lekarz jakich mało.

świetny , profesjonalny stomatolog , właściwa diagnoza ,leczenie , , bardo dobry kontakt z pacjentem , kultura osobista na wysokim poziomie

Najlepszy jakiego znam! Zawsze panicznie bałam się dentysty..potraktoeal mnie z ogromna cierpliwoscia i wyrozumialoscią, zmienił moje podejście o 360st. W pełni Mu zaufalam- bardzo cierpliwy, dokładny, kompetentny..teraz nie boje sie kuz prawie wcale, a wizyte traktuje nawet z "przyjemnoscia"..😉

Jestem straszną histeryczką, jeśli chodzi o wizyty u stomatologa. W gabinecie wyczyniam cuda, ale doktor Okrajni zawsze odnosi się do nich z poczuciem humoru i wielką dozą cierpliwości. Jest profesjonalistą i swoją wiedzą dzieli się z pacjentem. Nigdy nie zmienię dentysty :)

Cechy mojego dentysty to spokoj I profesjonalizm. Spokoj, cieplo, delikatnosc I fachowosc... Spokoj to lek dla takich znerwicowanych jak ja. Szkoda, ze zbyt pozno znalazlam takiego dentyste...

Bylam z moja corka w weekend, lekarz super pierwszy raz mojej corki nie musialam przytrzymywac. Swietne podejscie do dzieci Polecam dla wszystkich rodzicow.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216