lekarz Michał Okuniewski

Lekarz medycyny ratunkowej

2,5

Lekarz bez odrobiny wyrozumiałości. z Wielkim żalem wykonał co kolwiek w moim kierunku (Pacjenta) ZERO minimalnego tłumaczenia co następnie pacjent ma wykonać. z Ciężkim żalem wydusił z siebie kilka słów. Gdybym się nie zapytał co następnie mam zrobić to nawet bym nie wiedział że to już koniec wizyty. Podejście do pacjenta Kompletnie obojętne. KOMPLETNE ZERO UDZIELENIA jakiej kolwiek informacji na temat Przyczyny wizyty. Z ZACHOWANIA WYNIKAŁO IŻ ROBI ON PRZYSŁUGĘ PACJENTOWI BĘDĄC TAM. WIĘC DLA CZEGO TEN LEKARZ PRZYJMUJE NA SOR SKORO MA TAK NIEPROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJNETA W NAGŁEJ POTRZEBIE?
OCENIAM NA : -1 / 10

Lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjentów, cierpliwy, uprzejmy i przede wszystkim profesjonalny z dużą wiedzą. Przypisane leczenie szybko przyniosło ulgę. Z czystym sumieniem mogę polecić!