dr n. med. Michał Olejczyk

3,5
3,6
3,3
3,6

Zdecydowanie nie polecam wizyty u pana doktora, uprzejmy oczywiście jest bo jak za wizytę się płaci prywatnie to wiadomo, obejrzał nogę i wypisał zalecenie do lekarza rodzinnego i do reumatologa stwierdzając że wszystko jest ok nie zlecając specjalistycznych oczywiście badań, nawet nie przepisał recepty na środki przeciwbólowe, bo prawdopodobnie w przychodni nie może wypisywać recept , śmiechu warte bo z tego co wiadome receptę można wypisać w każdej przychodni czy ona jest prywatna czy państwowa jednym słowem pan doktor wróżbita, a gdzie jest przysięga składana że będzie pan doktor będzie służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; po tygodniu męczarni z powodu uporczywego bólu i zrobieniu odpowiednich badań okazało się że jest uszkodzona zastawka i ostra niewydolność żylna, a według pana doktora diagnozy wszystko było ok, jest to przykre że nawet już w tej chwili jeśli się zapłaci to i tak pomocy się nie uzyska - Liczy się tylko pieniądz i nic więcej, tym smutnym akcentem, chcę przestrzec wszystkich chorych przed takimi specjalistami życząc wszystkim zdrowia.

Pan dr rzeczywiście jest bardzo uprzejmym człowiekiem jednak nie wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg a w dniu samego zabiegu okazało się,że będę operowana przez kogoś innego- oczywiście bez słowa wyjaśnienia. W dniu kontroli (także nie u Pana dr- bo w ten dzień były tylko wizyty prywatne) zapytałam dlaczego operował mnie ktoś inny i usłyszałam,że Pan dr nie ma już sil.. Także pomimo słów zachwytu nad Panem dr ja szczerze polecam kogoś, kto swoją lojalnością i pasją a przede wszystkim czasem przekona Was do siebie. Ja osobiście jestem na nie...

Leczyłam się wiele lat u rożnych lekarzy i nigdzie nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta . doktor wysłucha i skraca dystans miedzy pacjentem a lekarzem. Babcia była zachwycona i to nie tylko z powodu uprzejmości lekarza ale także z powodu że długo nie leczące się rany zaczęły się goić w imieniu Babci

Pan doktor usuwał mi żylaki w jednej nodze ,a skonsultowałam się z innym lekarzem i okazało się ,że zabieg był wykonany niepotrzebnie i w dodatku żle. W przychodni na Żelaznej zabiegi robi taśmowo. Teraz moja noga gorzej wygląda niż przed zabiegiem. Nie polecam tego lekarza .

Od wielu lat jestem pacjentką Pana Doktora Olejczyka. Ostatnio miałam robiony zabieg w Katowicach na ulicy Żelaznej.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i przebiegu leczenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tego lekarza,jest kompetentny,odnosi się z szacunkiem do pacjenta,posiada ogromną kulturę osobistą i za to MU DZIĘKUJĘ! Pacjentka Ewa z Sosnowca

Od wielu lat jestem pacjentką Pana Doktora Olejczyka.
Pacjentka Ewa z Sosnowca

To wyjątkowy człowiek i fachowiec najwyższej próby. Byłam zaskoczona jego dobrymi manierami, życzliwością. O kompetencji nie wspomnę, bo to rzecz oczywista.Bardzo polecam, trudno sobie wyobrazić kogoś bardziej na miejscu.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Polecam wszystkim.(Kazdy inny lekarz powinien brać z niego przykład).

wysokiej rangi specjalista z bardzo wysoką kulturą osobistą.polecam.

wysokiej rangi specjalista z bardzo wysoką kulturą osobistą.polecam.

Pan doktor nie mógł operować (amputować nogi ponieważ nie pracuje w żadnym ośrodku , który wykonuje takieoperacje

Ocena zupełnie wystarcza za komentarz. Obyśmy więcej mieli takich lekarzy. Panie doktorze, pozdrowienia z podziękowaniami.