Lekarz z powołania .Perfekcyjnie zrobione usg ponad godzinę czasu.Chwalony przez lekarzy w szpitalu w MSW i miejskim oraz dr Rogowskiego-onkologa za szczegółowy i wyczerpujący opis.Polecam w 100 %.Szkoda ,że w Iławie nie ma swojego prywatnego gabinetu bo niektórzy mieli by konkurencję z prawdziwego zdarzenia a nie tzw. przemysłówkę.

Wspaniały specjalista, bardzo uprzejmy i kompetentny. Przejmujący się zdrowiem pacjenta. Pan Doktor jest dociekliwy, konkretny, wszystko dokładnie tłumaczy i uważnie słucha. Potrafi pacjentowi poświęcić dużo uwagi. Ma ogromne doświadczenie i doskonałe podejście do pacjenta. Dziękuję Panu Doktorowi za troskliwą i profesjonalną opiekę. Wdzięczna pacjentka.

Doskonały chirurg, o wysokich kompetencjach, profesjonalista przez duże "P". W sposób rzeczowy, precyzyjny i przystępny tłumaczy "zawiłości" medyczne oraz metody leczenia. Niezwykle ciepły, taktowny, przyjazny pacjentom, każdego z nich traktuje w sposób szczególny i wyjątkowy. Mimo młodego wieku wysokiej klasy specjalista oddany swojej profesji. Jestem pełna uznania dla jego fachowości, zaangażowania i wrażliwości. Zdecydowanie w pełni godny zaufania i POLECENIA !

Bardzo dobry lekarz i chirurg.Pełen profesjonalizm,cierpliwość i uprzejmość.Dziękuję z całego serca za leczenie mojego bardzo trudnego schorzenia z pomyślnym wynikiem co poprawiło mój stan zdrowia- wdzięczny pacjent Ignacy wraz z żoną.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Lubawa"?

Prywatny Oddział Chirurgiczny z Poradniami Specjalistycznymi
3 Maja 38

NZOZ "Alfamed" w Brodnicy
ulica Piwna 5
87-300 Brodnica
NZOZ Centrum Medyczne "ALFA"
Sienkiewicza 25
87-300 Brodnica