lekarz Michał Orski

Polecam wszystkim. Mialelem odwarstwienie siatkówki z przedarciem. Dzięki doktorowi wróciłem do pracy, widzę w stu procentach po operacji. Dziękuję doktorze

Pełny profesjonalizm, wzorowe podejście do pacjenta, nie unika trudnych przypadków. Gorąco polecam.

Witam Chciałbym bardzo podziękować dr Orskiemu za uratowanie mi wzroku. Miałem bardzo poważne rozwarstwienie siatkówki i nie widziałwem na prawe oko.Po operacji i przebytym 2,5 miesięcznym leczeniu wzrok mi wrócił w 100% W następnym roku miałem operacje zaćmy w lewym oku i korekcję krótkowzroczności które też zakończyły się sukcesem. Piszę to dlatego żeby podziękować i zwrócić uwagę na tego młodego lekarza który jest specjalistą na światowym poziomie. Pozdrawiam Paweł

Witam Chciałbym serdecznie podziękować doktorowi za udaną operację lewego oka po zaćmie i korekcji laserowej krótkowzroczności. Wszystko jest w porządku i mogę wrócić do pracy. Jestem bardzo zadowolony.Niestety tej klasy specjalista ma wielu wrogów z pseudokonkurencji którzy z czystej zawiści piszą nieprawdziwe opinie. Proponuję im douczyć się u doktora Orskiego. Jeszcze raz dziękuję bardzo za fachową pomoc i polecam wszystkim z całego serca doktora. Piotr R.

Witam
Piotr R.

Lekarz bardzo kompetentny, konkretny. Chociaz mlody to pelen profesjonalizmu w rozpoznaniu choroby i leczeniu. Nawiazuje doskonaly kontakt z pacjentem, wzbudza zaufanie, jest godny polecenia. Irena...

Super lekarz, miły i sympatyczny. Zna się na tym co robi i ma do tego pasję. Polecam tego lekarza w 100%