dr n. med. Michał Owecki

Neurolog

Pan doktor bardzo konkretny, szczegółowo podchodzi do wywiadu, zleca badania które naprawdę mogą coś wykazać, do tego jest bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, a nie jak inni których do tej pory spotkałam, wypuszcza po kilku minutach. Godny polecenia, kompetentny lekarz.

Polecam wszystkim doktora Oweckiego, ponieważ jest bardzo dobrym fachowcem, a przede wszystkim ma dużą cierpliwość i potrafi wysłuchać pacjenta. W moim przypadku już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, którą potwierdziła późniejsza diagnostyka. Doktor Owecki interesuje się pacjentem. Dzisiaj bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.

Jestem pacjentką dr Oweckiego od 4 lat. Wiele przeszłam, poznałam wielu lekarzy i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest jednym z niewielu dla których dobro pacjenta jest najważniejsze! Leczy nie tylko mnie ale i innych członków mojej rodziny. Zawsze dostępny, pomocny i uśmiechnięty!

Bardzo dobry specjalista, dokładnie bada pacjenta- co jest obecnie raczej rzadkością, tłumaczy sposób leczenia, jest uprzejmy i miły dla pacjenta, umie słuchać i rzeczywiście interesuje go los chorego.

Bardzo miły i sympatyczny doktor .Dzięki niemu mój stan zdrowia nie pogarsza się , pracuje zawodowo nadal.

Uprzejmy,słuchający,konkretny,uśmiechnięty. Mnie bardzo pomógł.

Uprzejmy,słuchający,konkretny,uśmiechnięty. Mnie bardzo pomógł.

Sympatyczny, wyrozumiały i ciepły człowiek. Dzięki niemu moje życie stało się prostsze!Dziękuję doktorze!

wspanialy czlowiek,kompetentny lekarz!!!

wspanialy czlowiek,kompetentny lekarz!!!

Zdecydowanie nie polecam pana doktora - niemily, nie wyjasnia o co chodzi, bardziej przejęty papierkami niż pacjentem. Może w trakcie wizyty prywatnej inaczej to wygląda, ale państwowo - odradzam

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b
61-132 Poznań
ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań
Apimed. NZOZ. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie.
osiedle Dębina 103
61-450 Poznań