lekarz Michał Perek

Gastrolog

Najbardziej kompetentny lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile on na to potrzebuje. Bardzo mi pomógł. Naprawdę godna polecenia.

Polecam w 100% zaden lekarz nie mogl dojsc do tego co mi dolega. wystarczyla jedna wizyta odpowiednie leki miesiac diety i problem z glowy.

Byłem u dr Perka wczoraj na gastroskopii i uważam że jest mega profesjonalistą w swoim fachu. Całe badanie trwało 3 min i mimo że nie było najprzyjemniejsze to przeszło gładko i bez stresu. POLECAM

POLECAM

Mistrz gastroskopii:) Nie napiszę, że jest w jego wykonaniu przyjemna, bo to badanie z definicji niekomfortowe (silny odruch wymiotny), ale robi je bezboleśnie i szybko. Także do leczenia nie mam zastrzeżeń.

Pan doktor Perek jest świetnym specjalistą zostałem odesłany do niego ze Szpitala na USG, żeby skonsultował podejrzenia lekarzy - podobno doktor Perek jest najlepszy jeśli chodzi o przypadki beznadziejne (zdiagnozowano mi w szpitalu raka...). Całe szczęście, że do niego trafiłem, nie wdając się w szczegóły "cofnął" mój wyrok śmierci (raka nie mam!!!). Jestem wdzięczny Panu doktorowi niezmiernie. Polecam wszystkim za ogromne doświadczenie i najwyższej klasy fachowość doceniana także przez szpitale.

niestety dr perek zawiódł mnie mimo tych wszystkich pozytywnych komentarzy na jego temat. w ogóle nie czuł potrzeby przeprowadzenia pełnego wywiadu ze mną, po czym wziął sie za usg, na którym wykrył torbiel na janiku a skoro jajnik to ginekologiczna sprawa zakończył wizytę nie licząc się z moimi dolegliwościami ODRADZAM

Witam Jestem w pełni zadowolony z wizyty u pana Doktora. Wysłuchał uważnie, nie sprawiał wrażenia znudzonego i nieobecnego jak niektórzy, wykonał od razu pewne badania podstawowe na wieśc o objawach przeze mnie podanych. Bardzo konkretnie i na temat,a przede wszystkim uprzejmie, w miłej i ciepłej atmosferze. Cena myśle jest typowa dla tego typu usług we Wrocławiu. Szczerze polecam

Witam
Jestem w pełni zadowolony z wizyty u pana Doktora.
Szczerze polecam

byłam z mężem iodniosłam złe wrażenie i nigdy tam niepujdę .

byłam z mężem iodniosłam złe wrażenie i nigdy tam niepujdę .

tu mowię zarówno o zabiegu (gastoskopie jak i wizycie konsultacyjnej). Bardzo mile podejście, tłumaczenie krok po kroku wszystkich elementów, wyczerpująca rozmowa....nic tylko polecić!

Nie jestem pewna czy osoba z poprzedniej wypowiedzi byla u tego samego lekarza... Ja nigdy nie polece nikogo tylko Pana doktora, a tego typu opinie pisze pewnie konkurencja. to ze badanie trwalo- tak jak obiecywano 2 minuty, to ze podczas calego badania mowiono mi,co mam robic i co bedzie dalej spowodowalo, ze czulam sie bezpieczna i w dobrych rekach.Najwazniejsze jest jednak to, ze stosujac przepisane leki i odpowiednia diete, nie umieram juz z powodu palacego bolu.Rozumiem,ze kazdy ma prawo do swojej opinii, ale ta jest zdecydowanie nierealna.