dr n. med. Michał Piotr Kędzierski

Traumatolog, Ortopeda

3,3

Nie polecam .Po zabiegu pooperacyjnym brak dalszego zainteresowania się stanem zdrowia pacjenta i dalszej diagnostyki.

Kompetentny,myślący,światły,cudowny człowiek żaden z przymiotników nie odda mojego podziwu, niech reszta świata uczy się od tego człowieka skromności przy całej wiedzy i kunszcie. Jako lekarz - super fachowiec, konkretny i rzeczowy, dokładny i sumienny (nie wykonuje swojej pracy na zasadzie: "jakoś to będzie" - do operacji jest przygotowany; jako człowiek - wielkie serce i ogromna życzliwość.

Dr Kędzierski przeprowadził moja operację kręgosłupa, uratował mnie przed kalectwem, jest świetnym specjalistą, ale jeżeli chodzi o przypisanie rehabilitacji to trzeba się upominać i konkretnie mówić jakie chce się zabiegi.