Kardiolog

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny
ul. Kośnego 44 / 1 , 45-056 Opole

Specjalistyczny Gabinet Kardiologiczny
ul. Kośnego 44 / 1 , 45-056 Opole

Bez wątpienia jest to lekarz z powołania, który uwielbia to co robi i dla którego pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Bez względu czy to wizyta prywatna czy kontakt w szpitalu na oddziale zawsze ma czas na to aby spokojnie omówić problem i przedstawić plan działania. To co wyróżnia Doktora Michała to przede wszystkim: podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, fachowość i uprzejmość.

Polecam, dałam 6 x 5 punktów, leczę się od 2 lat i nigdy się nie zawiodłam, uprzejmy, kompetentny, zawsze odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości.

Rewelacyjny lekarz.Polecam.Bardzo dobry specjalista.Podejście do pacjenta super.Więcej takich lekarzy

Lekarz z powołania. Nic dodać nic ująć. Konkretny, w pełni zaangażowany, serdeczny, kiedy zajął się moim mężem w święta w szpitalu to czuło się, że mu nie przeszkadzamy :), działał tak delikatnie i tak się wypowiadał by nie wzbudzać niepotrzebnego stresu, choć sytuacja była poważna. Mąż mimo zawału zachwycony doktorem Plochem.