Musze przyznać, że Pan doktor jest najlepszym dentystą u jakiego miałam okazję się leczyć! Trafiłam do niego na zabieg chirurgiczny a mianowicie chodziło o nacięcie dziąseł aby ósemki mogły spokojnie wyrosnąć. Wszystko zostało mi wytłumaczone z cierpliwością, moje pytania w 100% zostały odpowiedziane, bardzo miły i ciepły lekarz. Super kontakt z pacjentem, zero stresu i bólu przy zabiegu, nawet się nie zorientowałam, że już po wszystkim. W ramach kontroli Pani z kliniki przedzwoniła do mnie 2 razy i pytała się czy dobrze się czuję po zabiegu i czy nie występują jakieś niepokojące zmiany, wieć bardzo miłe zaskoczenie! Pełny profesjonalizm a ceny jak najbardziej adekwatne do usługi. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem, same pozytywy!

Zostałem skierowany do tego dentysty przez innego lekarza żeby wyleczył zęba kanałowo bo mój dentysta nie mógł tego zrobić. W gabinecie są specjalne mikroskopu i inne wynalzaki dzięki czemu leczenie mojego zęba było możliwe. Dodatkowo dentysta ten wytłumaczył mi problem i sposób leczenia, powiedział o kosztach. Wszystko bezboleśnie i na najwyższym poziomie.