lek. dent. Michał Romanowicz

2,7

W kwestii samego leczenia w porządku, niestety gorzej z relacją na linii lekarz-pacjent. Bardzo utrudniona komunikacja, brak jakichkolwiek pytań, zainteresowania się przebiegiem leczenia. Pośpiech, brak "zaopiekowania" się stanem pacjenta.

Bardzo dobry stomatolog, jako jedyny po 20 latach szarpań z innymi zauważył, że mam rozczep podniebienia, niewielki, ale powodujący ruszanie się jedynek, przez co szybko zaczęły się psuć, a kolejne plomby wypadały w ekspresowym tempie max 2 miesiące. Leczenie innych zębów również bez problemowe, samo borowanie czy bolesne nie wiem, bo bez znieczulenia nie wchodzę do gabinetu, za bardzo wymęczyli mnie wcześniejsi stomatolodzy przy tych jedynkach i mam straszny uraz! Jednak przy Panu Romanowicz i tak się rozluźniam, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, w zasadzie człowiek zapomina, że będzie mu ktoś w buzi gmerał.

Ogólne pierwsze wrażenie miałam dobre wchodząc do gabinetu duża wygodna sofa, obok WC o należytej czystości. Wchodząc do gabinetu też pełen profesjonalizm ale na tym się kończy. Leczyłam zęby w tym miejscu pierwszy raz. Początkowo byłam u żony w/w lekarza i nie miałam jakichkolwiek uwag. Kolejny termin trafiłam na dr Romanowicza. Opóźnienie jakie miał było 40min lecz jest to do zaakceptowania. Wchodzę dr robi w ekspresowym tempie 15min dwa zęby jeden obok drugiego, nie pyta czy chcę znieczulenie czy nie, borowanie było delikatne że nawet nie bolało za wiele lecz ...

Wchodząc do gabinetu też pełen profesjonalizm ale na tym się kończy.
Kolejny termin trafiłam na dr Romanowicza. Opóźnienie jakie miał było 40min lecz jest to do zaakceptowania. Wchodzę dr robi w ekspresowym tempie 15min dwa zęby jeden obok drugiego, nie pyta czy chcę znieczulenie czy nie, borowanie było delikatne że nawet nie bolało za wiele lecz trwało krótka chwilę i od razu zalepial materiałem po czym utwardzal tym światłem, po czym przechodzi do borowania ale co to materiał się nie utwardził ponownie utwardza. Wreszcie skończył 15min Maraton i opróżnił moją kieszeń o 150zl.
Po 24 godzinach niby zaleczony ząb był wytarty przez jedzenie po 48godzinach wszystko wypadło.