lek. dent. Michał Sekura

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Pan Doktor usuwał 5 zebow mojej córce.Swietny fachowiec,zero komplikacji.Wiedzialam ze moje dziecko jest w dobrych rękach.Polecam

Polecam wykonanie zabiegu u dr Sekury. Cały proces wyrwania ósemki przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Mimo mojego strachu przed bólem i nieprzyjemnym odczuciem, zupełnie nic nie czułam! (Nawet po zejściu znieczulenia) Oprócz Pana doktora wielkim wsparciem była Pani, która mu asystowała (dziękuje za dodanie otuchy)! Szczerze polecam!

Polecam wykonanie zabiegu u dr Sekury.
Szczerze polecam!

Trafiłam do doktora przypadkiem po skierowaniu przez innego lekarza na wyrwanie 6, która miała rzekomo wywoływać duży ból który mi dokuczał. Doktor spojrzał na zdjęcie "to nie 6, to 8". Ząb wyrwany, szybko, bezboleśnie i się zdziwiłam, że to już. Ból minął. Na wyrwanie 6 przyszłam później i choć nie było już tak łatwo Pan Doktor szybko i profesjonalnie przeprowadził cały zabieg. Jak wyrywać to tylko u niego :)

Bardzo polecam Pana doktora! Lekarz błyskawicznie usunął dwie ósemki, wszystko wytłumaczył i był bardzo uprzejmy.

Pan doktor wyrywał mi dziś górną ósemkę. Szybko, bezboleśnie. Wszystko wytłumaczył przed zabiegiem, w trakcie też mówił co robi, cały czas utrzymywał ze mną kontakt. Nawet się nie zorientowałam a ząb już wyrwany. Jestem 8h po zabiegu i ból taki do wytrzymania. Stosuje się do zaleceń doktora. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta, atmosfera na najwyższym poziomie. Brawa dla doktora i całego zespołu, który dziś się zajmował moją ósemką. Polecam!

Wyrwałam u pana doktora 4 zatrzymane ósemki i z ani jedną nie było problemów! Bardzo polecam i dziękuję!

Byłam na wyrwaniu dwóch ósemek jednocześnie u doktora. A, że nigdy nie miałam problemów z zębami, nawet jednej plomby to bardzo się stresowalam. Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze. Bardzo profesjonalny, uprzejmy. Przed zabiegiem powiedział jak będzie przebiegać cały zabieg, odpowiadał na moje pytania i uspokajał . Sam zabieg wykonany z należytą precyzją, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

Doktor zajął się moją najgorszą/najtrudniejszą ósemką, dolną, która wyrosła poziomo. Wyobrażałam sobie czarne scenariusze (poprzednie ósemki usuwane u innych lekarzy to był horror), a wszystko poszło bardzo sprawnie, pięknie się zagoiło i co najdziwniejsze - po zejściu znieczulenia nic nie bolało. Obyło się nawet bez leków przeciwbólowych. Do tego lekarz uprzejmy i uśmiechnięty. Bardzo polecam!

Uswałam w Centrum Medycznym u doktora Michała 2 ósemki dolne, z czego jedna leżała w kosci. Oba zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie. Doktor wszystko wcześniej powiedział, a same zabiegi przebiegly w bardzo fajnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona, bo chociaż wszyscy mnie straszyli, to doktor sprawił że usuwanie nie było takie straszne.

Byłam u tego Pana doktora na zabiegu dłutowania 8 . Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu oraz postawy lekarza. Kulturalny , miły odpowiedzial na wszystkie pytania przed i po zabiegu. sam zabieg był dość skaplikowany ale Pan doktor zrobił to profesjonalnie i rana goi sie bardzo szybko. Naprawdę świetny specjalista polecam!