lek. med. Michał Skoczek

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

Lekarz specjalista ortopeda traumatolog.

Lekarz specjalista ortopeda traumatolog.

Totalne zaskoczenie po wizycie, lekarz nie raczył nawet wstać z za biurka żeby obejrzeć bolący bark, całkowicie nieprofesjonalne podejście do pacjenta , rada lekarza:to niech pan bierze co tam panu zapisali na pomocy doraźnej, diagnoza:brak. Ewidentnie opinie pozytywne w tym portalu napisane przez anonimowych pacjentów to opinie bliskich i znajomych Pana Skoczka. Nie polecam!

Moja mama była u tego ortopedy i wróciła zniesmaczona i zdruzgotana po wizycie. Brak kompetencji i wiedzy.

Lekarz wyuczony do wypisywania recept. Nie potrafi lub mu się nie chce zdiagnozować przyczyny urazu i bólu. Minus 200zł w portfelu za receptę na przeciwbólowe...

swietny ortopeda godny polecenia ,wytłumaczy przebieg choroby ,naprawde bardzo dobry z tego jak przebywałam w szpitalu z powodu mnogiego złamania reki ,wszystko dokładnie tłumaczył

W przychodni której pracuje czarno!Miałam 40sty numer więc niczego dobrego nie spodziewałam się.Spotkało mnie miłe rozczarowanie-nie spieszył się ,zbadał,dał skierowanie do szpitala na zabieg artoskopi kolana.Miło i grzecznie.Polecam pana doktora.

Polecam.mimo,ze przyszlam do przychodni na NFZ zajal sie mna bardzo dobrze.jestem umowiona na artoskopie kolana.szybki termin zabiegu(bez zadnych aluzji o pieniadzach jak gdzie indziej jest)tylko ludzi do doktora zawsze bardzo duzo ale chyba warto.

do tego lekarza trafiłam dzięki Waszej opinii, przekonałam się, że jest dobry, dlatego śmiało polecam, naprawia błędy innego znanego lekarza :)wcześniej dobra diagnoza, ale marne leczenie

Uprzejmy, kompetentny, wzbudza zaufanie. Bez pośpiechu wyjaśnia wszelkie wątpliwości, grzecznie odpowiada na pytania. Polecam.

Jasno,zwięzle i na temat.Mimo przyjęcia mnie w placówce na NFZ zajął się dobrze.Wytłumaczył przyczynę dolegliwości, zabieg na czym polega.Jestem zadowolona.(artroskopia kolana)Polecam lekarza.