lek. med. Michał Skoczek

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

Lekarz specjalista ortopeda traumatolog.

Lekarz specjalista ortopeda traumatolog.

swietny ortopeda godny polecenia ,wytłumaczy przebieg choroby ,naprawde bardzo dobry z tego jak przebywałam w szpitalu z powodu mnogiego złamania reki ,wszystko dokładnie tłumaczył

do tego lekarza trafiłam dzięki Waszej opinii, przekonałam się, że jest dobry, dlatego śmiało polecam, naprawia błędy innego znanego lekarza :)wcześniej dobra diagnoza, ale marne leczenie

Polecam.mimo,ze przyszlam do przychodni na NFZ zajal sie mna bardzo dobrze.jestem umowiona na artoskopie kolana.szybki termin zabiegu(bez zadnych aluzji o pieniadzach jak gdzie indziej jest)tylko ludzi do doktora zawsze bardzo duzo ale chyba warto.

W przychodni której pracuje czarno!Miałam 40sty numer więc niczego dobrego nie spodziewałam się.Spotkało mnie miłe rozczarowanie-nie spieszył się ,zbadał,dał skierowanie do szpitala na zabieg artoskopi kolana.Miło i grzecznie.Polecam pana doktora.

Jasno,zwięzle i na temat.Mimo przyjęcia mnie w placówce na NFZ zajął się dobrze.Wytłumaczył przyczynę dolegliwości, zabieg na czym polega.Jestem zadowolona.(artroskopia kolana)Polecam lekarza.

Uprzejmy, kompetentny, wzbudza zaufanie. Bez pośpiechu wyjaśnia wszelkie wątpliwości, grzecznie odpowiada na pytania. Polecam.