Świetny lekarz. Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo ale jestem bardzo zadowolona.Pan Doktor prowadził moją ciążę. Kompleksowe podejście do pacjenta. Zawsze miły, uprzejmy. Podczas badania delikatny. Zawsze miałam dużo pytań na które Pan Doktor rzetelnie i bez pośpiechu odpowiadał . uważam że na lepszego lekarza ginekologa nie mogłam trafic.

Bardzo kompetentny lekarz i wspaniały człowiek. Jest bardzo życzliwie nastawiony do pacjenta. Z wielka cierpliwością potrafi każdego wysłuchać i wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. To lekarz z wiedzą i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Polecam tego lekarza.

doskonały lekarz i bardzo dobry człowiek z ludzkim podejściem do pacjentki i jej problemów zdrowotnych

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Opole"?

Rafał Bilski

Ginekolog