lek. dent. Michał Sokołowski

Lepszego stomatologa nie mogłam sobie wymarzyć. Pan Michał radzi sobie nawet z moją paniczno-paranoiczną reakcją na dentystę :-) szczerze i gorąco polecam!

Wiele razy bywałem u różnych dentystów , ale pierwszy raz wizyta u dentysty była dla mnie tak przyjemna, Dr Michał Sokołowski połączył pełny profesjonalizm z bardzo wesołym podejściem do pacjenta. Wraz ze swoją asystentką Pani Darią i innymi lekarzami tworzą wspaniałą atmosferę, w której pacjent czuje się komfortowo i żałuje , że wizyta nie mogła trwać dłużej. Polecam wszystkim Gabinet Dental , ale przede wszystkim Dr Michała Sokołowskiego.

Jestem pacjentka tego gabinetu juz od wielu lat. Gabinet jest bardzo dobrze wyposazony, personel mily. Natomiast Dr Sokolowski jest kompetentnym,profesjonalnym i bardzo milym dentysta.Polecam wszystkim gabinet Dental i oczywiscie Dr Sokolowskiego!

szczerze polecam! w miłej atmosferze nawet największy ból nie dokucza.... kompetentny i bardzo sympatyczny lekarz, pomaga i leczy.

Jestem Klientem DENTAL'a od mniej więcej 3 lat i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Prowadzi mnie dr Michał Sokołowski, który w wesołej atmosferze bardzo fachowo wykonuje swoją pracę. Nieważne, czy leczyłem mały ubytek, czy była to dziura jak do studni i kanałówka - nigdy nie poczułem najmniejszego bólu. Nawet przy wyrywaniu "ósemki" i kilku starych korzeni - zero bólu. Facet jest OK, cały czas dba o komfort pacjenta, no i jest przystępnie cenowo, bez zdzierstwa. POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Strzyżowice"?

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin
Chorzów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental"
Szosowa 1B
NZOZ DENTAL IZABELA DANECKA
STRZYŻOWICE, SZOSOWA

NZOZ DENTAL lek. stom. Izabela Donecka
ul. Szosowa 1 B
ulica Rewolucjonistów 8/40
42-500 Będzin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M. Chmielewska i I. Mendel-Żyrek S.c. Poradnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 76
41-215 Sosnowiec