Michał Stępniak

Psychiatra

Sesje z Doktorem Michałem rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Nie były to łatwe spotkania, wymagały poruszenia wielu trudnych i bolesnych wspomnień. Doktor jest bardzo wartościowym człowiekiem, wzbudzającym zaufanie, które jest tak bardzo potrzebne podczas całej terapii. Każda wspólna rozmowa dodawała mi sił do działania oraz pewności siebie. To profesjonalista w swoim fachu. Zawsze mogłam liczyć na Jego pomoc.

Doktor Michał Stępniak wnikliwie zapoznaje się z problemami chorego. Jest kompetentny . Słucha uważnie pacjenta i patrzy mu w oczy. Wyprowadził mnie na prostą. Polecam