Michał Stępniak

Psychiatra

W leczeniu depresji pewnie dobry, ale jeśli masz objawy, których nie rozumiesz, idź do kogoś innego. Całe różnicowanie ograniczało się do pytań, czy słyszę głosy i czy biorę narkotyki. Nie wiedział, co mi jest, ale chciał przepisać lek przeciwdepresyjny

Absolutny brak profesjonalizmu, lekarz do pacjenta z depresją/epizodami depresyjnymi pyta, "czego Pan ode mnie chce". Lekarz przedstawił niechęć i przejawy wrogości oraz zademonstrował całkowity brak empatii. Przy depresji oraz anhedonii nie została wykazana potrzebna chęć do znalezienia rozwiązań ww. sytuacji. Po wizycie straciłem chęci do leczenia.

Sesje z Doktorem Michałem rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Nie były to łatwe spotkania, wymagały poruszenia wielu trudnych i bolesnych wspomnień. Doktor jest bardzo wartościowym człowiekiem, wzbudzającym zaufanie, które jest tak bardzo potrzebne podczas całej terapii. Każda wspólna rozmowa dodawała mi sił do działania oraz pewności siebie. To profesjonalista w swoim fachu. Zawsze mogłam liczyć na Jego pomoc.

Doktor Michał Stępniak wnikliwie zapoznaje się z problemami chorego. Jest kompetentny . Słucha uważnie pacjenta i patrzy mu w oczy. Wyprowadził mnie na prostą. Polecam