Michał Stępowski

Ortopeda

Po wizycie u Doktora musiałem ochłonąć. Pierwszy raz zdarzyło się że lekarz poświęcił mi prawie godzinę czasu!!!!! Zbadał mnie bardzo dokładnie, następnie usg i bardzo precyzyjne omówienie mojego problemu z kolanem. Po zastosowanym leczeniu zastrzykami do kolana ustąpiły mi bóle, a proponowali mi wstawienie protezy. Za wizytę zapłaciłem 150 zł., choć uważam że była warta znacznie więcej. Polecam wszystkim tego przemiłego DOKTORA, doktora przez duże "D". Roman Kwinte.

Polecam doktora. Jest rzetelny, dokładny i spokojny, w czasie wizyty nie odczuwa się pośpiechu. Podczas usg kolana dokładnie wszystko tłumaczy. Po artroskopii diagnoza okazała się prawidłowa.

boczne przyparcie rzepki zdiagnozowane już na 1 wizycie u innego ortopedy, ten leczył mnie na tą przypadłość 2 miesiące faszerował lekami i zastrzykami, nic nie pomagało a było coraz gorzej i pomóc nie mogło przy tej przypadłości. czeka mnie długa rehabilitacja i nie wiem czy odzyskam pełną sprawność, przy szybkiej diagnozie byłoby to możliwe. nie zna się na biomechanice stawów i innych metodach oprócz leków i zastrzyków. postawa wiem lepiej od pacjenta.

2 dni temu opuściłam szpital miejski. Byłam operowana przez dr Stępowskiego. Przed operacją nie byłam u niego prywatnie. Chciałam wyrazić wobec niego, jak i dla całego oddziału bardzo pozytywną opinię na tej stronie, ale natknęłam się na ten komentarz. Jest straszny i krzywdzący. Ten lekarz jest bardzo uprzejmy i na pewno nie ma głupiego uśmiechu. Nie wiem kto mógł coś takiego napisać

Bardzo zadowolony jestem z konsultacji, wysoka kultura i zaangażowanie to podstawa. Pan doktor wszystko wytłumaczył mi. Bardzo pomógł. Daniel Rosiński

Ja jestem bardzo zadowolana z wizyty profesjonalne badanie wszystko zostało mi wytłumaczone a i lekarz bardzo sympatyczny.Polecam każdemu.

Jeżeli masz problem z kolanem i mieszkasz w Olsztynie to szkoda czasu na chodzenie po przychodniach. Wydałam 150 zł. na prywatną wizytę i po kilkudziesięciu minutach byłąm dokładnie zbadana i miałam wykonane usg. Dr Stępowski stwierdził uszkodzenie łąkotki i zalecił operację, po której wreszcie, po 3 latach od urazu na nartach czuję się dobrze. Ilości wizyt w przychodniach nie pootrafię policzyć. POLECAM.

Bardzo dobry fachowiec. Przy tym uprzejmy i rzeczowy. Badania wykonuje z niezwykłą rzetelnością. Jasno i "po ludzku" tłumaczy co zdiagnozował i co dalej należy z tym zrobić. Bardzo się cieszę,że trafiłam do tego lekarza ( a był to przypadek). Oby więcej takich specjalistów.

jestem po operacji 2 barków. Obie wykonał Doktor Stępowski. Komfort mojego życia wzrósł o 100%. Wspaniały specjalista. Przed operacją wiedziałam wszystko, jak przebiegnie operacja, czego mogę oczekiwać. Pan doktor był bardzo skromny, nie obiecywał bóg wie czego, ale po operacjach ustąpiły bóle, z ruchami jest gorzej, ale w porównaniu z tym co było wcześniej, nie ma porównania. Polecam Doktora. Maria Kołodziej

Kierując się wyborem lekarza korzystałem z tego serwisu. Był bardzo pomocny. Pan dr Stepowski, jak pisali pacjenci wcześniej jest wysoce kompetentny. Po wizycie 2-krotnie jeszcze konsultowałem się z nim telefonicznie. Co najdziwniejsze, umówiłem się na wizytę kontrolną, chyba po tygodniu, za którą nie wziął pieniędzy. Po prostu lekarz z klasą... niestety niewielu takich. Wszystkim polecam.