lekarz Michał Suchorskilekarz Michał Suchorski - zdjęcie profilowe

lekarz Michał Suchorski

Psychiatra

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu(2003). Specjalizację z psychiatrii uzyskałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu (2005-2010). W okresie 2009-2012 pełniłem obowiązki asystenta na Oddziele psychiatrycznym w Ostrowie wielkopolskim, w latach 2010-2012 dodatkowo zajmowałem stanowisko Pełnomocnika do Spraw Praw Pacjenta.

Świetny specjalista a przede wszystkim Człowiek. Od pierwszej chwili można było poczuć, że podchodzi do mnie z ogromnym szacunkiem. Wizyta przebiegła w tak komfortowej atmosferze, że chce się wracać, rozmawiać, stosować do ustaleń. Wizyta i kontakt na tak wysokim poziomie zobowiązuje do stosować się do zaleceń. Doktor daje możliwość wyboru jednej z kilku szeroko i szczegółowo omówionych drog leczenia. bardzo mocno polecam

Lekarz patrzy na innych z wyższością, roztacza aurę "najlepszego" i ludzie się na to łapią, niestety najlepszy nie jest, przepisuje zbyt duże dawki, szufladkuje ludzi, nie zostaje przy minimalnych, znajomą w szpitalu kiedyś leczył, dziewczyna w końcu brała 5 różnych substancji, na wszystko co zgłaszała, widać miała podstawowe leki zle dobrane albo dawki, masakra, wtedy nikt nie wiedział co się dzieje, źle go wspominam, nie reaguje na źle samopoczucie po leku wciskając kity o wysycaniu organizmu, rozumiem że organizm musi się przyzwyczaić do substancji ale bez przesady, nie może być gorzej niż przed leczeniem, ogólnie szukajcie kogoś kto was nie uzależni, no choroby psychiczne dobrze prowadzone są uzdrawianie, ale tylko dobrze prowadzone na minimum, inaczej zjazd i samoboj

Leczyłam się u niego lata wstecz jeszcze na szpitalnej w szpitalu, stosował zbyt duże dawki, kilka leków o podobnym działaniu, jakiś absurd na co się w szpitalu pozwalało, wyszłam po 3 tg ze względu na remont w stanie gorszym iż przyszlam. Był wtedy kilka lat po studiach,. Niestety leczenie prywatne u niego też źle wspominałem nam, za dużo, za długo, źle się czułam, wrzucałem leki za kanapę że strachu bo rodzice mi pakowali wszystko co święty lekarz przepisał przez co dostawałam coraz większe dawki. Standardy i zalecenia są absurdalne. Nie polecam, idźcie do kogoś kto ostrożnie podchodzi do chemii, ten człowiek niestety do takich nie należy, jak można dawać komuś 2-3 leki o takim samym działaniu, to jest absurd jakiś, pranie mózgu aż w koncu będą zadowoleni ze zmeczenia i strachu. Psychiatria leży na łopatkach jak widzę po pouzaleznianych znajomych. Szukajcie kogoś kto będzie wiedział jak was zdjąć z chemii nie tylko władować na minę

Niestety lekarz jest zrozumiały, patrzy na innych jakby był lepszy, widać że chce byc najlepszy, moja ciotkę uzaleznil od leków i nie potrafi jej ściągnąć, kobieta 12 lat bierze leki na nerwice i posłusznie słucha co lekarz powie, odstawia zbyt duże dawki (może to i są standardy ale nie dla niej) w okresie 2 tyg, co się okazało dla niej za szybko i zbyt dużo, biedaczka się wystraszylam i teraz bierze mimo wielu powikłań zdrowotnych nawet nie chce próbować, plus z tego taki ze odsyła po recepty do rodzinnego zamiast szarpać kasę na prywatnych wizytach, no ale co uzależnie ie to uzaleznienie, wsadzić kogoś na prochy to żadna sztuka, sztuką jest taką osobę z nich uwolnić a tego jak widzenie potrafi, szukajcie kogoś kto nie tylko będzie was przewlekle leczył, ale zadba o minimalny ubytek dla zdrowia i minimalne konieczne dawki jak najszybciej, zanim organizm się przesyci i będzie problem z zejściem, bo wam znowu nawrot zdiagnozują, niestety psychiatria leży, moja koleżanka jadła 8 lat prochy 2 razy przy zdejmowanie leków diagnozowali jej nawrot, aż wreszcie trafila na kogoś kto wiedział jak ją zdjąć i się okazało że to nie bylynawroty tylko skutki odstawienie, mimo ściągania nimalnych dawek, ciepła leki na 4 części, wydłużają czas odstawianie, objawy i tak się pojawiały i uspakajaly, dzisiaj jest bez chemii i jak widać można!!!! Niestety takich mamy pseudo specjalistów!!!!

Po tych opiniach na pewno wybiorę się do Pana Doktora. Mam ważne pytanie i prosiłabym o odpowiedź. Ile Pan Doktor bierze za wizytę?

Bardzo dobry specjalista, wyprowadził mnie z depresji, tłumaczył każdy etap choroby, poświęcał tyle czasu ile potrzebowałam. Po półrocznej chorobie powróciłam do pracy i ....do życia. Dziękuje Panie doktorze.

Nie spodziewałam się, że akurat ktoś taki jak ja , zamieści kiedykolwiek i na jakimkolwiek serwisie opinię o drugim człowieku, tym bardziej,że Pan Michał Suchorski ma tych opinii pod dostatkiem i szczerze wątpię aby jeszcze jedna, ta moja, była mu do czegokolwiek potrzebna... Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej odwiedza tego typu serwisy internetowe i czyta opinię o danym lekarzu. Być może kiedyś i komuś na coś przyda się i moja...Myślę ...

Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej odwiedza tego typu serwisy internetowe i czyta opinię o danym lekarzu. Być może kiedyś i komuś na coś przyda się i moja...Myślę również, że poprzez dodanie tej opinii definitywnie zakończę pewien rozdział w swoim życiu.

Spotykając się pierwszy raz z Doktorem Suchorskim nie liczyłam i nie oczekiwałam absolutnie niczego. Żadnych leków, żadnych rozmów, żadnej terapii, żadnych pocieszeń w stylu: "z pewnością będzie lepiej", żadnej, jakiejkolwiek, pomocy w odbiciu się od tak zwanego "dna". Niczego...Tak było na początku, a potem, po kilku spotkaniach, zaczęłam oczekiwać cudu, ja, człowiek, który nigdy w nic, a tym bardziej już w żadne cuda nie wierzył.
Do dziś nie wiem, a od mojej pierwszej wizyty u Doktora Michała Suchorskiego minęło już bardzo dużo czasu, czy cud faktycznie nastąpił czy to tylko medycyna, jednak jednego jestem pewna. Ja miałam chore wszystko, każdą pojedynczą komórkę. Dziś, może nie jestem całkiem zdrowa, ale z pewnością jestem uleczona.
Michał Suchorski, poświęcił mi bardzo dużo swojego czasu. A czas, to największy podarunek jaki możemy dostać od drugiego człowieka. Największy. Dziękuje...
Więc tak sobie myślę, że czasem warto zaryzykować i warto też, pomimo wszystko i wszystkiego, jeszcze raz się postarać.Ten ostatni...
Prawda, Doktorze?

Lekarz na pewno z powołania. Bardzo miły i zaangażowany. Lekarz posiadający dużą wiedzę. Atutem Pana Doktora jest umiejętność słuchania oraz cierpliwość. Wizyta bezstresowa. Gorąco polecam !!!

Pomimo młodego wieku wzbudza zaufanie, jest miły, wychodzi na przeciw -często zestresowanemu pacjentowi- oczekiwaniom pacjenta. Polecam jak najbardziej.

Pierwszy lekarz który wtłumaczył mi na czym polega leczenie, potrafił przedstawić sensowną diagnozę, persspektywę terapii i odpowiedzieć na moje liczne wątpliwości. Potrafił też powiązać moje problemy psychiczne z chorobą całego organizmu. Polecam.