lekarz Michał Suchorskilekarz Michał Suchorski - zdjęcie profilowe

lekarz Michał Suchorski

Psychiatra

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu(2003). Specjalizację z psychiatrii uzyskałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu (2005-2010). W okresie 2009-2012 pełniłem obowiązki asystenta na Oddziele psychiatrycznym w Ostrowie wielkopolskim, w latach 2010-2012 dodatkowo zajmowałem stanowisko Pełnomocnika do Spraw Praw Pacjenta.

Nie spodziewałam się, że akurat ktoś taki jak ja , zamieści kiedykolwiek i na jakimkolwiek serwisie opinię o drugim człowieku, tym bardziej,że Pan Michał Suchorski ma tych opinii pod dostatkiem i szczerze wątpię aby jeszcze jedna, ta moja, była mu do czegokolwiek potrzebna... Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej odwiedza tego typu serwisy internetowe i czyta opinię o danym lekarzu. Być może kiedyś i komuś na coś przyda się i moja...Myślę ...

Przebywam jednak już na tyle długo w Polsce by doskonale wiedzieć, że większość Polaków, szczególnie tych bardzo młodych, przed umówieniem się do jakiegokolwiek specjalisty ,wcześniej odwiedza tego typu serwisy internetowe i czyta opinię o danym lekarzu. Być może kiedyś i komuś na coś przyda się i moja...Myślę również, że poprzez dodanie tej opinii definitywnie zakończę pewien rozdział w swoim życiu.

Spotykając się pierwszy raz z Doktorem Suchorskim nie liczyłam i nie oczekiwałam absolutnie niczego. Żadnych leków, żadnych rozmów, żadnej terapii, żadnych pocieszeń w stylu: "z pewnością będzie lepiej", żadnej, jakiejkolwiek, pomocy w odbiciu się od tak zwanego "dna". Niczego...Tak było na początku, a potem, po kilku spotkaniach, zaczęłam oczekiwać cudu, ja, człowiek, który nigdy w nic, a tym bardziej już w żadne cuda nie wierzył.
Do dziś nie wiem, a od mojej pierwszej wizyty u Doktora Michała Suchorskiego minęło już bardzo dużo czasu, czy cud faktycznie nastąpił czy to tylko medycyna, jednak jednego jestem pewna. Ja miałam chore wszystko, każdą pojedynczą komórkę. Dziś, może nie jestem całkiem zdrowa, ale z pewnością jestem uleczona.
Michał Suchorski, poświęcił mi bardzo dużo swojego czasu. A czas, to największy podarunek jaki możemy dostać od drugiego człowieka. Największy. Dziękuje...
Więc tak sobie myślę, że czasem warto zaryzykować i warto też, pomimo wszystko i wszystkiego, jeszcze raz się postarać.Ten ostatni...
Prawda, Doktorze?

Bardzo dobry specjalista, wyprowadził mnie z depresji, tłumaczył każdy etap choroby, poświęcał tyle czasu ile potrzebowałam. Po półrocznej chorobie powróciłam do pracy i ....do życia. Dziękuje Panie doktorze.

Po tych opiniach na pewno wybiorę się do Pana Doktora. Mam ważne pytanie i prosiłabym o odpowiedź. Ile Pan Doktor bierze za wizytę?

Leczylam się u kilku specjalistow ale żaden nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Miałam mnóstwo pytań i wątpliwości a Pan Doktor spokojnie i cierpliwie mi wszystko tłumaczyl. Tak naprawdę dopiero jak po kilku dniach dotarło do mnie jak wiele dala mi ta wizyta, ile w niej było poczucia bezpieczeństwa, spokoju i wyrozumiałości, zrozumiałam, że nie tylko leki są ważne. Dziękuję i polecam Pana Doktora

Dziękuję i polecam Pana Doktora

Pierwszy lekarz który wtłumaczył mi na czym polega leczenie, potrafił przedstawić sensowną diagnozę, persspektywę terapii i odpowiedzieć na moje liczne wątpliwości. Potrafił też powiązać moje problemy psychiczne z chorobą całego organizmu. Polecam.

Zaangażowany. Wykazuje zrozumienie, pełen ciepła, nie traktuje człowieka z dystansem. Pomógł mi bardzo otrząsnąć się z depresji po ciężkim urazie. Jest to najlepszy specjalista, z jakim miałem styczność

Lekarz na pewno z powołania. Bardzo miły i zaangażowany. Lekarz posiadający dużą wiedzę. Atutem Pana Doktora jest umiejętność słuchania oraz cierpliwość. Wizyta bezstresowa. Gorąco polecam !!!

Pomimo młodego wieku wzbudza zaufanie, jest miły, wychodzi na przeciw -często zestresowanemu pacjentowi- oczekiwaniom pacjenta. Polecam jak najbardziej.