lek. med. Michał Szczepański

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, liczne kursy z zakresu pediatrii i gastroenterologii dzieci.

Pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się ...

Pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem bólów brzucha, zaparć i biegunek przewlekłych oraz zaburzeń karmienia.

Konkretny, rzeczowy, miły, ze świetnym podejściem do dziecka. Wzbudza zaufanie, my na pewno do niego wrócimy.

Polecam dr Szczepańskiego. Rzeczowy, konkretny i zawsze trafia z diagnozą. Początkowo może wydawać się zdystansowany ale przy bliższym poznaniu jest naprawdę sympatyczny. Moja Mała uwielbia do niego chodzić i nie boi się, spokojnie daje się badać. Leki zawsze odpowiednio dobrane, zawsze trafione. Nasz pediatra numer jeden! Polecamy z czystym sumieniem!

Zero empatii, zero podejścia do dziecka, umiejętności nie byłam w stanie ocenić, ale idąc prywatnie na wizytę, liczyłam, że lekarz będzie przynajmniej uprzejmy. Nie polecam, ja na pewno nie wrócę z dzieckiem do tego lekarza.

Opinia może być tylko jedna - najlepszy. Po pierwsze słowny i punktualny, a to wśród lekarzy naprawdę gratka. Ze świecą szukać pediatry, który jak mówi że będzie o 17.00 to jest o 17.00. Po drugie uczciwy. Leczy moją córkę już dwa lata. Wizyta jak wizyta - zgodna z ceną rynkową ale konsultacje i to praktycznie przez całą dobę to już wartość dodana. Jako młody rodzic to dla mnie naprawdę duży plus kiedy mogę w każdej chwili zadzwonić i poradzić się, upewnić, dopytać etc. Po trzecie dobry specjalista. Nie nadużywa antybiotyków, ...

Opinia może być tylko jedna - najlepszy.
Po trzecie dobry specjalista. Nie nadużywa antybiotyków, jak dotąd wszystkie diagnozy trafione w 100%, leki dobierane prawidłowo jak sądzę skoro objawy ustępują prawie "jak ręką odjął"
No i po czwarte - naprawdę miły i sympatyczny człowiek, potrafiący nawiązać dobry kontakt z dzieckiem.
Polecam tego lekarza.
Dziękujemy Panie Michale!

Zdarza się czasami, że potrzebujemy konsultacji lekarskich szybko. Dzisiaj dostałem informację, że zostanę przyjęty, 20 minut czekałem pod gabinetem aż wyjdzie pacjent po czym dowiedziałem się, że pan doktor mnie już dzisiaj nie przyjmie bo nie ma czasu, jest umówiony i musi iść do domu. To jakaś kpina i mało profesjonalne podejście do chorego. Nie polecam i radzę unikać jak ognia.

Konkretny lekarz. Bez zbytniej wylewności, ale z profesjonalnym podejściem do małego pacjenta. Rzeczowy, jasno i dokładnie objaśnia co dolega i jak leczyć. Polecam dla kogoś kto przedkłada konkret nad "pitu-pitu".

Pan doktor Szczepański od lat leczy moje dzieci. Godny zaufania, kompetentny, nie nadużywa antybiotyków, a przy tym sympatyczny i uprzejmy. Polecam gorąco Pana doktora.

Po raz pierwszy na wiz u dr z dzieckiem na bilansie-wizyta bez zastrzeż.okazało się ze dr również konsultuje gastrologiczne syn jest pod stała opieka dr.(ma stałe problemy z układem pokarmowym.)

Bardzo dobry lekarz. Od lat leczy moje dzieci. Konkretny i uczciwy. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Od lat leczy moje dzieci. Konkretny i uczciwy. Polecam