lek. dent. Michał Szulc

Lekarz porażka, niesłowny, umawia wizyty i nie przyjeżdża lekceważąc czas pacjenta, pierwszy raz 15 min. przed wizytą, drugi raz pod rząd bez podania przyczyny, tel. nie odbiera.

Znakomity stomatolog, chodzimy z żoną od ponad 20 lat. Nie śpieszy się, nie jest drogi, bardzo sympatyczny. Dobrze łata zęby, a przy tym dba o to, żeby nie za bardzo bolało.

Stomatolog jak najbardziej godny polecenia. Delikatny i uważny. Poświęca czas dla klienta. Wytłumaczy proces leczenia. Wysoki poziom usług. Ceny nie wygórowane. Gabinet przyjemny, czysty i nowoczesny. Jestem zadowoloną pacjentką i chodzę do niego od lat.

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta i bardzo skrupulatne leczenie zarówno w przypadku drobniejszych zabiegów, jak i bardziej zaawansowanych typu leczenie kanałowe.

Korzystam z usług Pana Michała od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona, nie widzę możliwości wizyty u kogo innego :)