lek. dent. Michał Szumko

Polecam Pana Doktora z całego serca! Usunięcie siodemki i ósemki było bardzo szybkie i bezbolesne. Wszystko dokładnie wyjaśnienie przed i po zabiegu. Żadnych komplikacji. Jestem pod wrażeniem, gdyż ten podwójny zabieg mnie przerażał, a w rezultacie okazało się, że wystarczy taki świetny chirurg stomatolog I nie ma się czego bać. Miła atmosfera też oczywiście miała znaczenie🙂

Wszystko dokładnie wyjaśnienie przed i po zabiegu.
Miła atmosfera też oczywiście miała znaczenie🙂

Wspaniały lekarz, profesjonalny, uważny i uprzejmy. Dowiedział się i wyjaśnił wszystkie kwestie dotyczące implantacji, doradził mi i był bardzo cierpliwy. Ekstrakcja zęba była szybka, a implant został umieszczony bardzo ostrożnie. Polecam ekstrakcję i implantację, utalentowany i bardzo empatyczny chirurg.

Wspaniały lekarz, profesjonalny, uważny i uprzejmy.
Ekstrakcja zęba była szybka, a implant został umieszczony bardzo ostrożnie.
Polecam ekstrakcję i implantację, utalentowany i bardzo empatyczny chirurg.

Profesjonalista! Pan doktor usunął dwie ósemki bardzo szybko, bez komplikacji. Miła atmosfera w gabinecie, chce się wracać! Polecam serdecznie.

Ślicznie dziękuję Doktorowi za profesjonalne usunięcie ósemki. Na wieczór jedna saszetka Nimesilu, a dziś już nic nie boli :) Polecam gorąco, wspaniały specjalista, konkretny i rzeczowy. Dziękuję raz jeszcze!

I was very afraid of my upper wisdom tooth extraction. And I’ve checked this reviews of this doctor before my procedure today. I’m pleasantly surprised all these reviews are all true! Extraction took 2-3 minutes. Without any pain. It’s awesome specialist! Thanks a lot!

Extraction took 2-3 minutes.
Without any pain.
It’s awesome specialist! Thanks a lot!

Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Michała!!!!. Wyrwanie dwóch ósemek było bezbolesne i szybkie.Wszystkie kroki zostały opisane przed przystąpieniem do zabiegu. Mega zaskoczenie, że nic nie bolało!!!

Mega zaskoczenie, że nic nie bolało!!!

Profesjonalizm przez duże "P", który broni się na tle usług świadczonych przez innych chirurgów stomatologów. Z całego serca polecam. Rzeczowy, empatyczny.

I can recommend Michał Szumko as a great professional. He removed my wisdom tooth with no pain and no side effects. I felt well informed and comfortable both during and after the procedure. Thank you :)

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i opieki, którą objął mnie dr Michał Szumko podczas ekstrakcji moich ósemek. Wszystkie zabiegi przebiegły bez komplikacji, sprawnie, w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Doktor jest konkretny, delikatny, uważny, otwarty na wszelkie pytania - również po zabiegu, przed zdjęciem szwów. Czułam się bardzo bezpiecznie będąc pod tak troskliwą i profesjonalną opieką. Serdeczne ukłony dla wiedzy, umiejętności i filozofii pracy :)

Polecam pełen profesjonalizm.Usunieta ósemka bez bólu w trakcie i po zabiegu. Wiecej trwala papierologia niz sam zabieg. Lekarz uprzejmy, wyjasnia zabieg i co robić po ekstrakcji.Polecam.