lek. med. Michał Tarkiewiczlek. med. Michał Tarkiewicz - zdjęcie profilowe

lek. med. Michał Tarkiewicz

Medycyna estetyczna

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentem studiów podyplomowch Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Wydział Lekarski Akademi Medycznej ...

Wydział Lekarski Akademi Medycznej w Lubinie ukończyłem w 2002r. Ukończyłem wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. Stale pogłębiam swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uczestniczę w konferencjach i kongresach ...

Serdecznie polecam, po wielu latach moje zaufanie do Pana Doktora jest absolutnie pełne. Wizyty w Tarkiewicz Clinic to komfort pacjenta wynikający z połączenia profesjonalizmu i bardzo miłego podejścia. Odpowiedni czas na wytłumaczenie każdego zagadnienia i nigdy nic na siłę. Dobre i mądre podejście lekarza do potrzeb pacjenta, zdecydowane TAK dla takiej realizacji medycyny estetycznej.

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz - polecam! Klinika na wysokim, nowoczesnym poziomie, pełny profesjonalizm - oczekiwany efekt osiągnięty bez bólu, w miłej atmosferze.

Moim zdaniem najlepszy lekarz medycyny estetycznej. Pan dr. pomógl mi ze zmianami skórnymi z którymi inni specjaliści ni dali sobie rady. Polecam

Korzystam z zabiegu mezoterapii igłowej u doktora i jestem zachwycona, moja skóra jest nawilżona i mięciutka. Doktor jest bardzo profesjonalny, dokładny i indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. To najwspanialszy doktor medycyny estetycznej jakiego znam :)

Witam 28.10.2013 Pan Doktor Michal podnosil mi policzki zniwelowal zmarszczki pod oczami ,wygladzil bruzdy nosowe i powiekszyl usta efekt jest naturalny swierzy o 10 lat mlodziej samopoczucie rewelacyjne polecam wszystkim najlepszy fachowiec

Jeszcze raz mówię : wspaniały fachowiec , wspaniałe podejscie do człowieka . Jestem zachwycona efektem mezoterapii Teosyalem Redensity , skóra promienna już po pierwszym zabiegu . Ból był tak minimalny ,że wrócę tam na kolejne zabiegi , do tego super atmosrera i zrozumienie . Polecam tego specjalistę wszystkim wymagającym osobom ,bo naprawdę jest najlepszy !!!:)

Bardzo kompetentny,uczciwy lekarz z empatycznym podejściem do pacjenta. Efekt zabiegu super bez najmniejszych powikłań!!!

Bardzo polecam Pana Doktora! Miałam zabieg powiększania ust już trzeci raz i pierwszy u p. Michała i efekt jest zdecydowanie najlepszy! Już wiem że już znalazłam swojego lekarza!

Znakomity fachowiec,rzeczowy,ludzki,konkretny,służy radą i pomocą,fachowo potrafi wyjaśnic każdy problem.Oprócz pełnego profesjonalizmu sptykam się zawsze z miłym uśmiechem,szacunkiem i dobra radą.Pan doktor jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej.Jest wzorem dla innych lekarzy.

Tuz po zabiegu mezoterapii twarzy I rak mialam watpliwosci czy efekt jest adekwatny do obiecanego! Po miesiącu efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skora twarzy jest wygladzona i co najwazniejsze jest nawilzona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroznej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt rownież na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Zwykle,szczegolnie zima, po myciu rak nakladalam tony kremu bo skora aż pękala.. Teraz nie mam tego problemu. Główna zaś zaleta powiększenia ust polega na ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Zmiany na twarzy są "dyskretne". Znajomi ...

Po miesiącu efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skora twarzy jest wygladzona i co najwazniejsze jest nawilzona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroznej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt rownież na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Zwykle,szczegolnie zima, po myciu rak nakladalam tony kremu bo skora aż pękala.. Teraz nie mam tego problemu. Główna zaś zaleta powiększenia ust polega na ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Zmiany na twarzy są "dyskretne". Znajomi twierdza, ze z wiekiem ładnieje nie wiedząc , ze poddalam się zabiegom estetycznym. I o to chyba chodzi! Pan doktor bardzo oszczędny w słowach ale konkretny i merytoryczny. Polecam. Ja napewno tam wrócę.