lekarz Michał Tomaszewski

Pediatra

Świetny lekarz, ode mnie ocena celująca! Zawsze poświęca dużo czasu na wywiad, badanie, szczegółowo tłumaczy chorobę i postępowanie. Wszystkie jego diagnozy jak do tej pory były trafne, a leczenie szybkie i skuteczne. Dodatkowo ma bardzo dobre podejście do pacjentów, dzieci nie boją się badania. Pan Doktor był u mnie na wizycie domowej, jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu. Szczerze polecam! Zamieściłam również swoją opinie na stronie www.znanylekarz.pl, tam Pan Doktor ma trochę więcej komentarzy :)