lekarz Michał Torzecki

Proktolog, Chirurg ogólny

Wiadomo - lepiej być zdrowym niż chorować ale jeśli już dopadnie nas choroba to trzeba trafić na takiego lekarza jak dr Torzecki. Jego sława dotarła do Wrocławia i zdecydowałem się na podróż. Było warto. Po szczegółowym wywiadzie, dokładne badanie zakończone trafną diagnozą i szybką skuteczną terapią. Konieczne zabiegi wykonuje bardzo pewnie i z wielka zręcznością i wprawą. Prawdziwa ręka i oko chirurga. Przy tym bardzo miły i taktowny a zarazem profesjonalny w podejściu do pacjenta. Kto ma schorzenia proktologiczne potrafi to docenić. Szczerze polecam. Adam z Wrocławia

Pan dr Torzecki jest wspaniałym lekarzem. Miałem problemy proktologiczne na które przebywałem trzy razy w szpitalu w Bełchatowie. Dopiero wizyta u pana doktora dała oczekiwany rezultat.Aby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta z taką powagą i z zamiłowaniem do wykonywanej pracy.

Kompetentny, uprzejmy, w przystępny sposób tłumaczy chorobę oraz metody jej leczenia. Polecam innym. Pozdrowienia od wdzięcznego pacjenta.

Dr. Michal Torzecki jest najwspanialszym lekarzem. To najlepszy chirurg mysle,ze nie tylko w Polsce. Ma ogromna wiedze i jest super spacjalista od spraw jelit.Z calym spokojem mozna sie oddac w rece TEGO CHIRURGA! Jego sposob prowadzenia chorego jest na najwyzszym poziomie! i do tego jest tak sympatyczy i kulturalny, pelen ciepla i troski o pacjenta.Polecam calym sercem!

Sam jestem lekarzem, ale zupełnie innej specjalności. Doktora Torzeckiego nie znałem wcześniej, więc żaden z niego mój znajomy (co mogłoby mieć wpływ na opinię). Naprawdę polecam pana doktora, który zajmuje się wyjątkowo intymną grupą chorób i robi to w sposób naprawdę kulturalny i profesjonalny. I zupełnie nie przypomina innych chirurgów, z którymi miałem nieprzyjemność kontaktować się wcześniej.

FATALNY LEKARZ. Przymila sie jak steward w samolocie, a tak naprawde bardzo malo wie! Stawia idiotyczne diagnozy, ktore pozniej podwaza cale grono innych specjalistow. Z powaznymi dolegliwosciami radze sie do Niego nie wybierac!

Bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim chorym, którzy potrzebują pomocy roktologa.

Kontakt z tym lekarzem mam od 20 lat. Prowadzi moje schorzenie z bardzo dobrym efektem zachowawczym. Konsultuje się z innymi lekarzami .To naprawdę bardzo kompetentny lekarz , a w dodatku kulturalny i sympatyczny, co jest bardzo ważne dla pacjentów z okreslonymi schorzeniami

profesjonalne podejście do pacjenta , konkretne i fachowe informacje

profesjonalne podejście do pacjenta , konkretne i fachowe informacje

Jest świetnym lekarzem, miłym człowiekiem,uczciwym, bardzo przystępny, polecam,każdemu kto ma dolegliwości związane z grubym jelitem itp.