dr n. med. Michał Trąbkadr n. med. Michał Trąbka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Michał Trąbka

Urolog

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty o Pana doktora. Obawiałem się konsultacji lekarskiej, ale jak się okazało bez powodu. Celnie rozpoznana przypadłość i wprowadzone skuteczne leczenie. Tego właśnie oczekuję od specjalistów ze swojego zakresu. Ze spokojnym sumieniem mogę każdemu polecić wizytę u doktora.

Bardzo dobry i rzeczowy specjalista. Ze swoją przypadłością żyłam od wielu miesięcy a inni lekarze nie potrafili mi pomóc. U doktora od razu padła trafna diagnoza i rozpoczęte zostało leczenie. Bardzo uprzejmy człowiek, tłumaczący cierpliwie chorobę i sposób leczenia. Dziękuję i pozdrawiam :)

Bardzo dobry specjalista-urolog. Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i życzliwym podejściem do pacjenta. Podejmuje się trudnych przypadków, jednocześnie omawiając szczegółowo chorobę, sposób jej leczenia, wyniki badań i zabiegów. Rzadko kiedy spotyka się takich specjalistów, dlatego też polecam wizytę u doktora.

Jeden z najlepszych urologów w Polsce. Bardzo dobry specjalista, o ogromnej wiedzy z zakresu swojej specjalizacji. Mimo tytułu doktora jest bardzo uprzejmy i z dużą uwagą podchodzi do leczenia. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.

Świetny doktor. Bardzo uprzejmy i super fachowiec. Po wykonanym zabiegu miałem kontrolna wizytę - zupełnie nieodpłatnie. Polecam serdecznie.

To bardzo dobry specjalista przy tym uprzejmy czlowiek, ktory z wielkim oddaniem i pasja sluzy pacjentom. Bardzo dokladnie wyjasnia przebieg leczenia. Oby wiecej tej klasy specjalistow pracowalo w stalowowolskim szpitalu.

bardzo miły, uprzejmy,z poczuciem humoru co jest dość istotne w czasie pobytu w szpitalu a nade wszystko specjalista w razie problemów polecam

Na początku się dziadkiem zajmował, ale gdy pojawiły się problemy, to już nie chciał się nim zająć. Dziadek parę razy trafił do szpitala ale doktor jakby go omijał i nie chciał go leczyć, Dopiero Satłowski się nim zajł.

Uprzejmy i kompetentny. Wyajśnił dokładnie proponowane leczenie

Uprzejmy i kompetentny. Wyajśnił dokładnie proponowane leczenie

Wciąż poszukujesz "Urolog Stalowa Wola"?

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego 17g