lekarz Michał Turowicz

Z usług Pana Doktora korzystałem wielokrotnie, za każdym razem mogłem liczyć na szybką i fachową pomoc, która za każdym razem przekraczała moje najśmielsze oczekiwania- serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiej i fachowej pomocy!

Po zwichnięciu biodra i złamaniu panewki st. biodrowego dwa lata temu, doktor stwierdził, że nie ma żadnych podstaw aby skierować mnie na badanie rezonansem magnetycznym. Decyzję uzasadniał, że skoro miałem tak poważny uraz to muszą za jakiś czas wystąpić jakieś zmiany zwyrodnieniowe i nie jest to nic z czym trzeba się śpieszyć. Mam 22 lata.

Otwarty, sympatyczny, empatyczny bardzo dobry wynik przeprowadzonej operacji. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ze stawami biodrowymi.

Otwarty, sympatyczny, empatyczny bardzo dobry wynik przeprowadzonej operacji.
Polecam wszystkim, którzy mają problemy ze stawami biodrowymi.