dr n. med. Michał Tymowski

Neurochirurg

Z całego serca polecam Pana DOKTORA. Niesamowity, kompetentny, miły, a przede wszystkim cudowny lekarz.

Dr.Tymowski to najwspanialszy lekarz jakiego w swoim 69 letnim życiu spotkałam. Mądry ,doskonały specjalista i fantastyczny człowiek. Kiedyś powiedziałam mu że jest cudownym człowiekiem ale że to pewnie słyszy ciągle a on ze swoją skromnością odpowiedział że tego nie słyszy. Bardzo mi żal że już nie pracuję w Sosnowcu ale dzięki Bogu z moim zdrowiem jest wszystko ok. Serdecznie go pozdrawiam i życzę zdrowia. Maria

Dr.Tymowski to najwspanialszy lekarz jakiego w swoim 69 letnim życiu spotkałam.
Mądry ,doskonały specjalista i fantastyczny człowiek.
a on ze swoją skromnością odpowiedział że tego nie słyszy.
Serdecznie go pozdrawiam i życzę zdrowia.
Maria

Byłem przez Pana doktora operowany 8 lat temu i uważam, że to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem, a spotkałem ich naprawdę wielu.

Zawsze bede to mowił ze dostalem drugie życie dzieki panu doktorowi jego spokoj i umiejetnisc wytlumaczenia przebiegu operacji jak i poznijszego leczenia byla oaza ktora wprowadzala mnie w spokoj Jeszcze raz dziekoje i polecam kazdemu co znajdzie sie w takiej sytuacji jak ja. Dodam ze mialem wycinanego guza muzgu i wszytko na ta chwile jest dobrze.

Z całym sercem mogę polecić Pana doktora. Cechuje go nie tylko empatia, ale i ogromną fachowość i bezinteresowność. Jest to człowiek z wielkim sercem niosący pomoc pacjentom. Gdyby nie Pan doktor moja mama do dziś by cierpiała. W dobie koronowirusa tak mama pokierował że w przeciagu kilkunastu dni mama była po operacji kręgosłupa.. W innych kontaktach z lekarzami graniczyło to z cudem. Czuję się coraz lepiej a co najważniejsze mniej cierpi.. Dużo mniej dalsza rehabilitacja przed nią.. Serdecznie dziękuję za pomoc polecam Pana doktora z całego serca.

Pełen profesjonalizm. Człowiek stworzony do tego zawodu. Godny polecenia.Takich właśnie lekarzy potrzebuje nasz kraj.

Trafiliśmy na Doktora zupełnie przypadkiem, poprzez niefortunny wypadek na urlopie w górach. Narzeczony doznał urazu głowy, złamana czaszka i krwiak podtwardówkowy. Doktor podjął się operacji, która przebiegła pomyślnie. Jego spokój i dokładność w przekazywaniu informacji były oazą dla moich nerwów. Jest bardzo uprzejmy, zawsze znalazł czas by porozmawiać, udzielić informacji o stanie zdrowia pacjenta. Doktor Michał to profesjonalizm w każdym calu, polecamy bez zastanowienia. Dziękujemy za wszystko!

Dziękuję Panie Doktorze za każdą operację. Dziękuję za walkę za życie mojego brata Marcina. Czeka Pana kolejna operacja z tym dziadostwem, wypruj Pan to w cholerę...Niech Dobry Bóg Panu Błogosławi, da mądrość, cierpliwość, rozeznanie i pewną rękę. Bóg zapłać.

Dr Tymowski? Mega mega szacunek! Profesjonalista! i bardzo, bardzo uprzejmy człowiek. Dobrze że pracuje na Oddziale w Nowym Targu.

Dr. Michał Tymowski, nie ma słów jakimi mogę określić pełen profesjonalizm tego lekarza. Swoją osobą i podejściem do leczenia bardzo trudnego guza u mojego ojca udowodnił, że zawsze jest jakieś rozwiązanie. W przypadku mojego taty lekarze stanowczo stwierdzili, że czaszogardlak jest nieoperacyjny, że jest w złym miejscu, że tata nie przeżyje. Jedyny lekarz, który podjął się leczenia i operacji to dr. Tymowski. Tata żyje!!! Wiem, że jesteśmy w rękach PROFESJONALISTY.