Michał Walczak

Ortopeda

Do dr Walczaka zgłosiłem się z bólem przyczepu ścięgna achilesa prawej stopy. Po usg. dr Walczak zaproponował operację z ostrzyknięciem komórkami macierzystymi.Był wręcz pewien,że po pażdziernikowej operacji w styczniu będę mógł zacząć truchtać. Po operacji w czasie rehabilitacji w lutym 2013 nad piętą utworzyła się "dziura"-ból powracał.Dr Walczak zaproponował operację naprawczą,którą wykonał w marcu 2013.Po tej operacji i rehabilitacji "dziura"i ból podczas chodzenia pozostały. Podczas ostatniej wizyty u dr Walczaka dowiedziałem się,że już nic nie może dla mnie zrobić,możemy tylko czekać-jak się wyraził-aż ścięgno całkiem się zerwie to wtedy założy ...

Po operacji w czasie rehabilitacji w lutym 2013 nad piętą utworzyła się "dziura"-ból powracał.Dr Walczak zaproponował operację naprawczą,którą wykonał w marcu 2013.Po tej operacji i rehabilitacji "dziura"i ból podczas chodzenia pozostały. Podczas ostatniej wizyty u dr Walczaka dowiedziałem się,że już nic nie może dla mnie zrobić,możemy tylko czekać-jak się wyraził-aż ścięgno całkiem się zerwie to wtedy założy się sztuczne.Po tej wizycie wykonałem usg. w innej placówce,które wykazało początek procesu martwiczego. Po trzeciej operacji,którą wykonał inny chirurg ortopeda(nie dając żadnych gwarancji ze względu na stan ścięgna) 30 września 2013 w tej chwili mogę już bbez bólu chodzić i z lekkim bólem na począyku truchtać. Tak to przebiega moja prawie dwu letnia gehenna. W stosunku do dr Walczaka wystąpiłem z pozwem sądowym. Włodzimierz Kostro

Super lekarz, zrobił fantastyczny kawał roboty naprawiając moją stopę po kilku nieudanych operacjach przprowadzanych w innych renomowanych klinikach. Jako, że niestety moje doświadczenie z lekarzami jest duże (przeszłam wcześniej 4 nieudane, drogie operacje) mogę z dużą pewnością powiedzieć, że dopiero teraz wiem jak lekarz powinien opiekować się chorym i pokazał mi to dr walczak, a że zdrowie kosztuje ........ po sobie wiem już , że więcej kosztuje wybór złego lekarza. Polecam dr Walczaka

Krótka konsultacja, raczej ogólnikowa, badanie kolana jako takie, proponowane metody leczenia z astronomicznie wysokiemi cenami... Odniosłam wrażenie naciągania na to leczenie choć nie wiem czy dałoby oczekiwany skutek. Własciwie nic mojemu schorzeniu się nie poprawiło i nie ma raczej widoków na poprawę przy tych cenach... można polecić dobre samopoczucie doktora i dosyć miłą atmosferę. Czytając inne komentarze, ciesze sie ze innym to pomaga. Choć jak widzę jedna pani już się leczy 6 lat ...

Miły lekarz z doskonałym podejściem. Czuję się w Jego rękach bezpieczna, leczę się u Pana doktora już 6 lat i nie zamieniłabym go na innego! Szczerze polecam!

jest najlepszy jakiego spotkałam ;) Byłam operowana 2 razy za kilka dni czeka mnie kolejna operacja kolana jestem z niego zadowolona i nie znam drugiego takiego lekarza który by się tak opiekował pacjentem ;)

jest najlepszy jakiego spotkałam ;)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114