NIGDY nie spotkałam tak okropnego lekarza. Pierwsza wizyta trwała 5 minut, lekarz nawet nie wysłuchał do końca, jakie leki biorę. Przed gastroskopią okazało się, ze nie uprzedził mnie , iż musze odstawić leki rozrzedzajace krew - no bo nie chciało mu sie przeprowadzać wywiadu! W trakcie badania zaczęłam się gwałtownie dusic, lekarz nie reagował. Kiedy sama przerwałam badanie, zostałam zbesztana jak bym była ostatnim smieciem. Żadnych informacji, wytłumaczenia, na czym polega zabieg, jaki jest mój stan. Totalna arogancja

Zdecydowanie nie polecam. Przedmiotowo traktuje pacjentów- jak zło konieczne.Nie ma czasu na diagnozę.Zapisuje wszystkim jak leci te same leki, bez podania szczegółów rozpoznania.Nic się nie dowiedziałam i ta wizyta nie przyniosła mi poprawy stanu zdrowia.Zwykły lekarz internista ma więcej wiedzy i kompetencji, niż tak zawany specjalista.

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba

Bardzo dobry specjalista, jako jeden z nielicznych lekarzy potrafi omówić problem medyczny. Traktuje pacjenta jak człowieka a nie przedmiot. Polecam bardzo dobry endoskopista.

Lekarz przyjmuje także w Grudziądzu, czas trwania wizyty nigdy nie dłuższy niż 5 minut!!!, nie wie jakie leki przepisywał na poprzedniej wizycie, ciągle zmęczony a pacjent może usłyszeć komentarz, że "on też już wolałby być w domu i nic więcej już dziś z siebie nie jest w stanie wydobyć" !!!! Jak można tak traktować pacjenta, przecież nikt nie chodzi do niego w odwiedziny tylko potrzebuje pomocy. Zdecydowanie nie polecam!!!

bardzo dobry lekarz pomógł mi natychmiast po znalezieniu u mnie polipów w jelicie grubym po tygodniu byłam już po zabiegu !!!polecam!!!

Czas oczekiwania 3 miesiące, długość wizyty 10 minut, w tym odbieranie telefonów i walka z niesprawnym sprzętem - to bardziej interesowało Pana Doktora, zalecił branie leków, następną wizytę za 3 miesiące - ale nie wiem jak będzie diagnozował, bo zapomniał dać skierowania na badania. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo przyjemny lekarz czym byłam pozytywnie zaskoczona i nie miał znaczenia rodzaj wizyty.

Godny polecenia lekarz, co potwierdzają niestety kolejki do niego. Czym byłem pozytywnie zaskoczony to wytłumaczenie przebiegu choroby.

Bardzo dobry zabiegowiec, badanie prawie bezboleśnie wykonane o co w gastroenterologii trudno, czas badania bardzo krótki w porównaniu do wykonywanych przez innych specjalistów. Udziela fachowej porady która wreszcie pomaga.