lek. med. Michał Walczak

Ortopeda

Do dr Walczaka zgłosiłem się z bólem przyczepu ścięgna achilesa prawej stopy. Po usg. dr Walczak zaproponował operację z ostrzyknięciem komórkami macierzystymi.Był wręcz pewien,że po pażdziernikowej operacji w styczniu będę mógł zacząć truchtać. Po operacji w czasie rehabilitacji w lutym 2013 nad piętą utworzyła się "dziura"-ból powracał.Dr Walczak zaproponował operację naprawczą,którą wykonał w marcu 2013.Po tej operacji i rehabilitacji "dziura"i ból podczas chodzenia pozostały. Podczas ostatniej wizyty u dr Walczaka dowiedziałem się,że już nic nie może dla mnie zrobić,możemy tylko czekać-jak się wyraził-aż ścięgno całkiem się zerwie to wtedy założy ...

Po operacji w czasie rehabilitacji w lutym 2013 nad piętą utworzyła się "dziura"-ból powracał.Dr Walczak zaproponował operację naprawczą,którą wykonał w marcu 2013.Po tej operacji i rehabilitacji "dziura"i ból podczas chodzenia pozostały. Podczas ostatniej wizyty u dr Walczaka dowiedziałem się,że już nic nie może dla mnie zrobić,możemy tylko czekać-jak się wyraził-aż ścięgno całkiem się zerwie to wtedy założy się sztuczne.Po tej wizycie wykonałem usg. w innej placówce,które wykazało początek procesu martwiczego. Po trzeciej operacji,którą wykonał inny chirurg ortopeda(nie dając żadnych gwarancji ze względu na stan ścięgna) 30 września 2013 w tej chwili mogę już bbez bólu chodzić i z lekkim bólem na począyku truchtać. Tak to przebiega moja prawie dwu letnia gehenna. W stosunku do dr Walczaka wystąpiłem z pozwem sądowym. Włodzimierz Kostro

Krótka konsultacja, raczej ogólnikowa, badanie kolana jako takie, proponowane metody leczenia z astronomicznie wysokiemi cenami... Odniosłam wrażenie naciągania na to leczenie choć nie wiem czy dałoby oczekiwany skutek. Własciwie nic mojemu schorzeniu się nie poprawiło i nie ma raczej widoków na poprawę przy tych cenach... można polecić dobre samopoczucie doktora i dosyć miłą atmosferę. Czytając inne komentarze, ciesze sie ze innym to pomaga. Choć jak widzę jedna pani już się leczy 6 lat ...

Super lekarz, zrobił fantastyczny kawał roboty naprawiając moją stopę po kilku nieudanych operacjach przprowadzanych w innych renomowanych klinikach. Jako, że niestety moje doświadczenie z lekarzami jest duże (przeszłam wcześniej 4 nieudane, drogie operacje) mogę z dużą pewnością powiedzieć, że dopiero teraz wiem jak lekarz powinien opiekować się chorym i pokazał mi to dr walczak, a że zdrowie kosztuje ........ po sobie wiem już , że więcej kosztuje wybór złego lekarza. Polecam dr Walczaka

Bardzo profesjonalny a do tego niezykle miły lekarz z doskonałym podejściem do dzieci. Leczy od lat naszą córkę z mózgowym porażeniem dziecięcym, która kilkakrotnie była już przez niego operowana, zawsze byliśmy bardzo zadowoleni, a co najważniejsze elwirka bardzo go lubi i czuje się w jego rękach bezpieczna. Dzięki fachowej wiedzy dr walczaka nasza córka rozpoczęła właśnie chodzenie i robi niesamowite postępy. Przez kilka lat widzieliśmy wielokrotnie jak dr walczak leczy swoich pacjentów, w gabinecie czy w klinice ortopedii dziecięcej w poznaniu i zawsze budziło to nasz podziw, bardzo polecam, adam

Miły lekarz z doskonałym podejściem. Czuję się w Jego rękach bezpieczna, leczę się u Pana doktora już 6 lat i nie zamieniłabym go na innego! Szczerze polecam!

jest najlepszy jakiego spotkałam ;) Byłam operowana 2 razy za kilka dni czeka mnie kolejna operacja kolana jestem z niego zadowolona i nie znam drugiego takiego lekarza który by się tak opiekował pacjentem ;)

jest najlepszy jakiego spotkałam ;)

Bardzo dobry lekarz i miły człoweik, z fantastycznym podejściem do dzieci, szukaliśmy z żoną specjalisty od kolan, który jednocześnie miałby doświadczenie z praca z dziećmi i nie zawiedliśmy się. Nasz syn jest młodym sportowcem, uszkodził kolano i wymagal operacji, dr walczak wykonał kawał dobrej roboty. Stanowczo polecam.

Miły, bardzo dobrze tłumaczy chorobę, nie zbywa, poświęca dużo czasu. Polecam

Miły, bardzo dobrze tłumaczy chorobę, nie zbywa, poświęca dużo czasu. Polecam

bardzo kompetentny i fachowy, wizyta konkretna, jasno wszytko tłumaczy. Operował naszą córkę (kolano), perfekcyjnie wykonana robota, przez cały czas pełne poczucie bezpieczeństwa. Najlepszy ortopeda dziecięcy, zwłaszcza od kolan. Bardzo polecam