lekarz Michał Waśniewski

Kardiolog

3,3
2,3

Doktor Waśniewski wszczepiał mi stymulator w listopadzie ubiegłe roku. Zabieg przeszedł bez komplikacji i za to jestem doktorowi wdzięczna. Niestety na tym kończy się moje dobre wrażenie o tym lekarzu. Chodzę teraz do poradni stymulatorowej na ul. Długiej w Poznaniu. Dr Waśniewski nie jest osobą empatyczną, przeciwnie, traktuje pacjentów z góry, bywa niemiły. Nie tłumaczy tylko krytykuje. Przy pierwszej wizycie zamiast wytłumaczyć, że należy przyjść z wynikiem badania, stwierdził ironicznie, że "trzeba się orientować i pytać". Jeśli szuka się lekarza, który doradzi, pomoże, wytłumaczy to na pewno nie jest to doktor Waśniewski. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam Pana doktora Michała Waśniewicza. Po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza z taki poziomem.

Bardzo dobry i kompetenty lekarz, a do tego pogodny i z poczuciem humoru. Wyleczył mnie z przewlekłej choroby serca. Polecam wszystkim!