dr n. med. Michał Wawreszukdr n. med. Michał Wawreszuk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Wawreszuk

Internista, Kardiolog

nie szuka przyczyny choroby tylko leczy skutek, nie trafia lekami w nadciśnienie tak popularne schorzenie, stosuje leki, które powodują więcej kłopotu skutkami ubocznymi jak swędzenia wysypki nadmiar moczu to wygląda raczej na badania leku niż leczenie pacjenta. Byłem wielokrotnie i ani razu nie brał pod uwagę przyswajanie danego leku tylko zapisywał na pół roku lub na kilka miesięcy leczenia, lek pierwszy raz wypisywany, w innych aptekach śmieją się z pacjentów potrzebujących takie ilości i pytają, a jak będzie żle tolerowany to do kosza i po następne na pół roku to jest TO.

Profesjonalizm i doświadczenie.. Polecam

Profesjonalizm i doświadczenie.. Polecam

Gbur, coś tam bełkoce pod nosem, przepisuje tonę leków,nie robi wywiadu jak należy, nie polecam szkoda pieniędzy i zdrowia

Polecam bardzo tego lekarza. Jest świetnym specjalistą, dowiedziałam się o nim od znajomych. Mieszkam w okolicy Ełku z mojej miejscowości dużo osób leczy się u pana doktora i wszyscy mają o nim dobrą opinię. Ta osoba, która pisała tak złą opinię na pewno nie jest pacjenten doktora tylko złym człowiekiem bo są to same kłamstwa. Jeszcze raz polecam.

Przez rok jezdzilismy z babcia do pana doktora,w tym czasie wypisywal tylko coraz to nowsze leki,na ostatniej wizycie wcale nas nie przyjal bo podobno byl chory,a ze nie bylismy z elku to jechalismy nadarmo,ale ok jeszcze to nic.Kiedy probowalam babcie umowic na kolejna wizyte za ta odwolana nie z naszej winy pielegniarka wyznaczyla termin za UWAGA 6 miesiecy!Rozumiem zeby to z naszej winy nas nie przyjal,ale takie zachowanie to brak szacunku a przede wszystkim lekarz pokazal jak bardzo ma gdzies pacjentow i ich zdrowie!Zdecydowanie odradzam,najgorszy lekarz jakiego spotkalam,jesli ktos dba o swoich bliskich niech nie zapisuje do tego lekarza sie!szkoda zdrowia i czasu!Na szczescie po tym doktorku z bozej łaski poszlismy do lekarza specjalisty,ktory po przejrzeniu wynikow zrobionych u doktora W. od razu zakwalifikowal babcie na koronografie!A u doktora W pewnie nadal bylaby mamiona kolejnymi dawkami lekow wykupowanymi w jego aptece.smutne