lek. dent. Michał Wielgosz

Do Stomatologia Wielgosz trafiłam z przypadkowego polecenia. Nie żałuję, bo jestem bardzo zadowolona z leczenia. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi i całemu Zespołowi za opiekę stomatologiczną, wyrozumiałość i empatię. Chętnie będę korzystała z usług Stomatologia Wielgosz. Polecam!!!

Na pierwszą wizytę czekałem pół roku, dzień przed nią dostałem telefon, że trzeba przełożyć, bo doktora nie ma. 3 miesiące później specjalnie wracałem z daleka na umówioną wizytę, ale również tylko dzień wcześniej zostałem poinformowany, że trzeba przełożyć. Tragiczne podejście do pacjenta i brak chęci rekompensaty.

Doktor Wielgosz w ciagu ostatnich dwóch lat zajął się moimi zębami kompleksowo. Przeprowadził dokładną analizę, wykonał plan le­cze­nia, a podczas każdej wizyty prze­ka­zywał ogrom wie­dzy, któ­ra po­zwo­li­ła na by­cie w peł­ni świa­do­mym te­go co bę­dzie się dzia­ło na fotelu. Pe­łen pro­fe­sjo­na­lizm. Szczerze polecam!

Może o zębach coś tam wie, ale to by było na tyle. Większość twierdzi, że jest arogancki i traktuje pacjentów z góry.

Świetny fachowiec. Tłumaczy problem w przystępny sposób. Wykazuje się dużą wiedza, rozsądkiem i empatia. Godny polecenia!

Profesjonalizm w każdym calu. Ceny owszem wysokie ale miałam okazję być u wielu znakomitych lekarzy i nie zawsze cena szła w parze z fachowością. Tu, mimo młodego wieku ogromna wiedza, drobiazgowe podejście, koronkowa praca a przede wszystkim rzeczowa rozmowa i Pan Doktor nic nie narzuca pacjentowi, czeka na nasz wybór. Polecam!!!

Dla mnie rewelacja, bardzo profesjonalnie - miałem ząb do usunięcia, a Doktor uratował mi go leczeniem kanałowym. Drogo, ale ceny za zdrowie się nie liczy.

jak najbardziej polecam pana doktora wyleczyłam u niego wszystkie zęby i jestem zadowolona z jego usług

Najlepszy dentysta na świecie. nie żałuje że poszłam do Pana Doktora. oczywiście nie wyobrażam sobie żebym miała iśc do innego w tym momencie. drogo? nie żałuje ani złotówki wydanej u Pana Doktora. wart swojej ceny!!!!!!!

oj bardzo drogi dentysta a wcale nie taki lepszy od innych. a czekać też trzeba chyba że tak jak pisał przedmówca ma się kasy jak lodu! już więcej nie skorzystam bo by człowiek zbankrutował.