lek. dent. Michał Wielgosz

Świetny fachowiec. Tłumaczy problem w przystępny sposób. Wykazuje się dużą wiedza, rozsądkiem i empatia. Godny polecenia!

Profesjonalizm w każdym calu. Ceny owszem wysokie ale miałam okazję być u wielu znakomitych lekarzy i nie zawsze cena szła w parze z fachowością. Tu, mimo młodego wieku ogromna wiedza, drobiazgowe podejście, koronkowa praca a przede wszystkim rzeczowa rozmowa i Pan Doktor nic nie narzuca pacjentowi, czeka na nasz wybór. Polecam!!!

Dla mnie rewelacja, bardzo profesjonalnie - miałem ząb do usunięcia, a Doktor uratował mi go leczeniem kanałowym. Drogo, ale ceny za zdrowie się nie liczy.

Najlepszy dentysta na świecie. nie żałuje że poszłam do Pana Doktora. oczywiście nie wyobrażam sobie żebym miała iśc do innego w tym momencie. drogo? nie żałuje ani złotówki wydanej u Pana Doktora. wart swojej ceny!!!!!!!

jak najbardziej polecam pana doktora wyleczyłam u niego wszystkie zęby i jestem zadowolona z jego usług

oj bardzo drogi dentysta a wcale nie taki lepszy od innych. a czekać też trzeba chyba że tak jak pisał przedmówca ma się kasy jak lodu! już więcej nie skorzystam bo by człowiek zbankrutował.

Naprawdę wizyta u dentysty nie musi być aż taka straszna, tam się chodzi z przyjemnością! Jeśli chcesz mieć zdrowe zęby nie poświęcając nic oprócz 30 min (30 min na 1 ząb w moim przypadku), to naprawdę polecam! Nowoczesny sprzęt, fachowy lekarz, przemiła atmosfera.

Witam polecam bardzo dobry stomatolog miałem usuwany ząb chirurgicznie oczywiście bezboleśnie.Polecam warto

Najlepszy lekarz na terenie Radziejowa.Polecam każdemu kto sie wybiera do dentysty.

mistrz, zdecydowanie najlepszy stomatolog na terenie Radziejowa

mistrz, zdecydowanie najlepszy stomatolog na terenie Radziejowa

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Radziejów"?

BRZESKA 56

ulica Chopina 1