lek. med. Michał Wojdak

Anestezjolog

Witam, Szczęśliwa mama Natalki - po szczęśliwym znieczuleniu i pomyślnie zakończonym zabiegu usunięcia kamieni na woreczku metodą laparoskopii. Niby takie proste, niby wszystko na ten temat wiedziałam i w zasadzie przekonana byłam, że będzie dobrze. A jednak... Strach osiągnął wyżyny, gdy znalazłyśmy się w szpitalu, gdzie panowała "delikatna" dezinformacja, a wokół chore dzieci i w dodatku okazało się że zabieg przełożono. Udzieliła mi się dziwna nerwowość. I wtedy Pan Doktor Michał przyszedł z nami porozmawiać na temat zabiegu i znieczulenia. Spokojnie wytłumaczył, odpowiedział na pytania, miał dużo cierpliwości i niesamowite ...

Witam,
Szczęśliwa mama Natalki - po szczęśliwym znieczuleniu i pomyślnie zakończonym zabiegu usunięcia kamieni na woreczku metodą laparoskopii. Niby takie proste, niby wszystko na ten temat wiedziałam i w zasadzie przekonana byłam, że będzie dobrze. A jednak... Strach osiągnął wyżyny, gdy znalazłyśmy się w szpitalu, gdzie panowała "delikatna" dezinformacja, a wokół chore dzieci i w dodatku okazało się że zabieg przełożono. Udzieliła mi się dziwna nerwowość. I wtedy Pan Doktor Michał przyszedł z nami porozmawiać na temat zabiegu i znieczulenia. Spokojnie wytłumaczył, odpowiedział na pytania, miał dużo cierpliwości i niesamowite poczucie humoru. Niby takie proste...Na mnie podziałało jak wentyl dla wszystkich negatywnych emocji.
Panie Doktorze - wielkie DZIĘKUJĘ. Za to, że był Pan tam wtedy, za to w jaki sposób rozmawiał Pan z nami przed zabiegiem i zaraz po, za fachowość, za empatię i za to naprawdę unikatowe podejście do młodego pacjenta i jego rodziców.
To była przyjemność "trafić" na Pana w tych nie do końca przyjemnych okolicznościach.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Lekarz z cudownym podejściem i z prawdziwego zdarzenia. Potrafi poświęcić czas pacjentowi i jego rodzinie. Wspaniale tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu. Z wielkim spokojem odpowiada na zadawane mu pytania. Zna się na tym co robi i wielu lekarzy powinno się od niego uczyć, ponieważ oprócz lekarzem jest po prostu człowiekiem z kompleksowym podejściem do danej sytuacji.

Wspaniały kompetentny lekarz z poczuciem humoru i profesjonalnym podejściem do pacjenta.To właśnie dzięki pomocy medycznej udzielonej przez Pana doktora uniknąłem szpitala,za co jestem bardzo wdzięczny.

Rewelacyjny lekarz, do którego mam 100% zaufanie, jest kompetentny, uprzejmy i indywidualnie poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, z dużym zrozumieniem i wielką cierpliwością potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie! Lekarz godny polecenia innym pacjentom! Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy z prawdziwego zdarzenia jak właśnie Doktor Michał oddanych w 100% swojej pracy!!!

Wspaniały lekarz, widać że praca jest dla niego również pasją. Sprawił że mimo mojej nieciekawej sytuacji (poważny zabieg w znieczuleniu ogólnym)nie tylko wszystko poszło gładko i prawie bezstresowo ale i z optymizmem zaczęłam patrzeć na swoja przyszłość - wcześniej wszystko widziałam w czarnych barwach i nie wyobrażałam sobie powrotu do normalnego życia. Największe zaskoczenie - po wybudzeniu mimo ze już nie byłam jego pacjentką bo po opuszczeniu sali operacyjnej anestezjolog juz się pacjentem nie zajmuje - Pan Doktor mnie odwiedził, sprawdził jak się czuje i dostosował dawki leków żeby podnieść ...

Największe zaskoczenie - po wybudzeniu mimo ze już nie byłam jego pacjentką bo po opuszczeniu sali operacyjnej anestezjolog juz się pacjentem nie zajmuje - Pan Doktor mnie odwiedził, sprawdził jak się czuje i dostosował dawki leków żeby podnieść mój komfort po operacji.
Wspaniały lekarz jednym słowem.

Młody, profesjonalny, energiczny z poczuciem humoru lekarz. Nie czuć dystansu między pacjentem a lekarzem. Udzieli zawsze informacji w sposób zrozumiały. Wykazuje zaangażowanie w swojej pracy. Wyróżnia się nowoczesnym podejściem do leczenia. Poświęca dużo czasu pacjentowi i nigdy nie widziałem u niego zdenerwowania. Pan doktor sprawia, aby wizyta lekarska była jak najmniej stresująca. Polecam go wszystkim chorym. Najlepiej go szukać w szpitalu, bo z tego co wiem nie przyjmuje prywatnie.

Kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie, ciepły, sympatyczny, spokojny, z poczuciem humoru, cierpliwy, łagodny, miły... Naprawdę, aż żal serce ściska że tak mało jest takich wspaniałych lekarzy.

Michale!!! Gratuluję super opinii!!! Jestem pod wrażeniem!!! Nigdy się nie zmieniaj!!! Mariola.

Poznalem doktora dość niedawno, ale już wzbudził zaufanie nie tylko moje ale całej rodziny. Zdecydowanie polecam

Bardzo miły i profesjonalny Pan Doktor. Wyjaśnił dokładnie całą procedurę znieczulania po czym przystąpił do fachowego działania. Nasz Piotruś nic nie poczuł przy aplikowaniu znieczulenia, może to dlatego, że lekarz cały czas z nim rozmawiał i żartował. Doktorze! Dziękujemy serdecznie! Wdzięczni rodzice Piotrusia

Wdzięczni rodzice Piotrusia

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Łódź"?

endoterapia

93-569 Łódź
Przychodnia
Piotrkowska 106
90-004 Łódź
Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź