lek. med. Michał Wojdak

Anestezjolog

Należy zgodzić się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Cudowne podejście do małego pacjenta, wyczerpująco wyjaśniony przebieg znieczulenia i to co z nim związane. Profesjolany i empatyczny lekarz. Oby takich więcej. 😊

Panie Doktorze proszę się nie zmieniać. Jest Pan wspaniałym, cierpliwym i empatycznym człowiekiem, który bardzo pomaga swoim pacjentom. Pozdrawiam serdecznie

Pan Doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek, który cudownie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w trudnym zawodzie lekarza. Jestem zachwycona jego zdolnościami, wiedzą, a także podejściem do pacjenta i jego bliskich. Otwarty, komunikatywny, empatyczny. Wzór do naśladowania. Dziękuję za wkład, a także zainteresowanie zdrowiem mojej Córki Lenki i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Pana Doktora. Pozdrawiam serdecznie

Lekarz z cudownym podejściem i z prawdziwego zdarzenia. Potrafi poświęcić czas pacjentowi i jego rodzinie. Wspaniale tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu. Z wielkim spokojem odpowiada na zadawane mu pytania. Zna się na tym co robi i wielu lekarzy powinno się od niego uczyć, ponieważ oprócz lekarzem jest po prostu człowiekiem z kompleksowym podejściem do danej sytuacji.

Wspaniały kompetentny lekarz z poczuciem humoru i profesjonalnym podejściem do pacjenta.To właśnie dzięki pomocy medycznej udzielonej przez Pana doktora uniknąłem szpitala,za co jestem bardzo wdzięczny.

Witam, Szczęśliwa mama Natalki - po szczęśliwym znieczuleniu i pomyślnie zakończonym zabiegu usunięcia kamieni na woreczku metodą laparoskopii. Niby takie proste, niby wszystko na ten temat wiedziałam i w zasadzie przekonana byłam, że będzie dobrze. A jednak... Strach osiągnął wyżyny, gdy znalazłyśmy się w szpitalu, gdzie panowała "delikatna" dezinformacja, a wokół chore dzieci i w dodatku okazało się że zabieg przełożono. Udzieliła mi się dziwna nerwowość. I wtedy Pan Doktor Michał przyszedł z nami porozmawiać na temat zabiegu i znieczulenia. Spokojnie wytłumaczył, odpowiedział na pytania, miał dużo cierpliwości i niesamowite ...

Witam,
Szczęśliwa mama Natalki - po szczęśliwym znieczuleniu i pomyślnie zakończonym zabiegu usunięcia kamieni na woreczku metodą laparoskopii. Niby takie proste, niby wszystko na ten temat wiedziałam i w zasadzie przekonana byłam, że będzie dobrze. A jednak... Strach osiągnął wyżyny, gdy znalazłyśmy się w szpitalu, gdzie panowała "delikatna" dezinformacja, a wokół chore dzieci i w dodatku okazało się że zabieg przełożono. Udzieliła mi się dziwna nerwowość. I wtedy Pan Doktor Michał przyszedł z nami porozmawiać na temat zabiegu i znieczulenia. Spokojnie wytłumaczył, odpowiedział na pytania, miał dużo cierpliwości i niesamowite poczucie humoru. Niby takie proste...Na mnie podziałało jak wentyl dla wszystkich negatywnych emocji.
Panie Doktorze - wielkie DZIĘKUJĘ. Za to, że był Pan tam wtedy, za to w jaki sposób rozmawiał Pan z nami przed zabiegiem i zaraz po, za fachowość, za empatię i za to naprawdę unikatowe podejście do młodego pacjenta i jego rodziców.
To była przyjemność "trafić" na Pana w tych nie do końca przyjemnych okolicznościach.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Rewelacyjny lekarz, do którego mam 100% zaufanie, jest kompetentny, uprzejmy i indywidualnie poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, z dużym zrozumieniem i wielką cierpliwością potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie! Lekarz godny polecenia innym pacjentom! Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy z prawdziwego zdarzenia jak właśnie Doktor Michał oddanych w 100% swojej pracy!!!

Kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie, ciepły, sympatyczny, spokojny, z poczuciem humoru, cierpliwy, łagodny, miły... Naprawdę, aż żal serce ściska że tak mało jest takich wspaniałych lekarzy.

Michale!!! Gratuluję super opinii!!! Jestem pod wrażeniem!!! Nigdy się nie zmieniaj!!! Mariola.

Poznalem doktora dość niedawno, ale już wzbudził zaufanie nie tylko moje ale całej rodziny. Zdecydowanie polecam