mgr Michał Wojtalamgr Michał Wojtala - zdjęcie profilowe

mgr Michał Wojtala

Fizjoterapeuta

PRAKTYKA Z DOJAZDEM DO PACJENTA.

PRAKTYKA Z DOJAZDEM DO PACJENTA.
Fizjoterapeuta ze stopniem licencjackim, obecnie kształcący się w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na II stopniu fizjoterapii. Posiadam kursy z zakresu: diagnostyki i terapii tkanek miękkich w dysfunkcjach narządu ruchu (3/3 stopnie), kinesiotaping'u, masażu głębokiego, technik aktywizacji i energizacji mięśni, metoy mięśniowo-powięziowego rozluźniania.
W swojej karierze zawodowej pracowałem w oddziałach klinicznych szpitali, w fizjoterapi sportowej a ta...

Jak dla mnie to świetny specjalista. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego, bo wyleczył mnie z nerwobólów, z którymi bezskutecznie zmagałam się od 2 lat. Miły i sympatyczny, ma dobry kontakt z pacjentem, dużo rozmawia i tłumaczy dolegliwości, dzięki czemu można się sporo dowiedzieć o swoim schorzeniu. Osobiście polecam, mi pomógł i mogę go zarekomendować innym.

Szczerze polecam pana Wojtalę. Potrafi poradzić sobie z tak beznadziejnym przypadkiem jak ja, reumatoidalne zapalenie stawów od 30 lat, ruina!!! Dzięki panu Michałowi chodzę, a do tego czerpię z jego zasobów optymizmu. Jeżeli chodzi o wiedzę fachową, pan Michał wygrał bezapelacyjnie z warszawskim guru mojej siostry, naprawdę rewelacyjnym fizjoterapeutą, co cieszy mnie ogromnie. Miło znaleźć na sąsiedniej ulicy świetnego specjalistę o wielkim sercu i zaangażowaniu.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31