lekarz Michał Wojtaszek

Psychiatra

Naprawdę nie wiem skąd ten lekarz ma tak dobre opinie, bo czytając je mam wrażenie, że poznałam zupełnie inną osobą. Według mnie lekarz ten nie jest, ani wspaniałą osobą, ani tym bardziej lekarzem. Z pewnością nie jest też miły, czy sympatyczny, tylko sprawia takie wrażenie. Polecono mi tego lekarza jako podobno ucznia dr Łączkowskiego, który podobno osobowościowo przypomina tego lekarza. Nic bardziej mylnego. Lekarz ten nie dorasta dr Łączkowskiemu do pięt. Lekarzowi nie odpowiada, gdy pacjent przyjdzie na wizytę z osobą towarzyszącą i prosi aby wejść do gabinetu samemu. Teraz ...

Lekarzowi nie odpowiada, gdy pacjent przyjdzie na wizytę z osobą towarzyszącą i prosi aby wejść do gabinetu samemu. Teraz żałuję, że się na to zgodziłam.
Może Pan dr przeczyta sobie Ustawę o prawach pacjenta (konkretnie art. 21 tejże ustawy) i może się dowie, że jeżeli pacjent chce, aby ktoś mu towarzyszył w czasie wizyty lub badania to ma do tego prawo.

Lekarz podczas wizyty nie prowadzi rozmowy z pacjentem tylko go przesłuchuje.
Uzurpuje sobie prawo do wyrażania swoich subiektywnych opinii na temat życiowych decyzji pacjenta,
a przede wszystkim zadaje pytania naruszające prywatność pacjenta i nie mające nic wspólnego ze stanem jego zdrowia.
Rozumiem, że Pan dr uważa, że ma do tego prawo (bo zapewne wg lekarza tak ma wyglądać badanie przez lekarza psychiatrę) i dobrze się z tym czuje w przeciwieństwie do mnie.
Jeżeli lekarz po 20-25 minutach uważa, że wie już o pacjencie wszystko to, by postawić tą jedyną i słuszną diagnozę to ja Panu dr bardzo gratuluję.
Tylko, że ja po uczniu dr Łączkowskiego spodziewałam się czegoś więcej min. wnikliwości, ale ta cecha jest temu Panu obca.
Lekarzowi brak profesjonalizmu i empatii - badanie psychiatryczne nie polega na upokarzaniu ludzi, a ja się dokładnie tak czuję po kontakcie z tym Panem.

Bardzo rzadko można spotkać tak dobrego, doświadczonego i zaangażowanego lekarza w swoją pracę, jak Pan dr Michał Wojtaszek. Jest dokładnie takim lekarzem, jakim powinien być lekarz psychiatra. Bardzo miły, sympatyczny i empatyczny. Rozmawiając z Nim nie odczuwa się żadnego dystansu typu lekarz - pacjent. Polecam!

Witam. Lekarz z "powołania"!!! Wspaniały specjalista,leczę się już u Niego 4 lata.Miły,sympatyczny,wysłucha pacjenta a także udzieli odpowiedzi na szereg pytań jak i wytłumaczy wszystko dokładnie.Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo,indywidualnie i poświęca mu tyle czasu na ile ten zasługuje. Lekarz jakich mało w dzisiejszych czasach...Jestem młoda osoba i chciałam wyleczyć się z mojego problemu-dzięki dr. wychodzę na ludzi:) Nie przesadzam w pochwałach tego lekarza,jeśli macie problemy udajcie się do dr. Wojtaszka a sami przekonacie się,że piszę prawdę:) Pacjentka z małego miasta.

Szłam na wizytę z obawami, że nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć, pomóc. Pan doktor długo i uważnie słuchał tego co mówiłam, wytłumaczył, nie denerwował się, gdy mu przerywałam. Fachowo rozpoznał chorobę, w 100% trafił z tabletkami. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Polecam tym, którzy sami nie potrafią uporać sie z problemami.

Posiada Świetne podejście do pacjenta, zwłaszcza do osoby starszej. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Jestem stalym pacjentem Pana dr. Michala Wojtaszka. Uczeszczam regularnie co 2 miesiace na wizyte i jestem bardzo zadowolony. Temu lekarzowi zaufalem w 10000000000%. Polecam naprawde tego lekarza. Zawszs mnie wyslycha doradzi pozartuje. Super facet. Polecam rego lekarza. Bedziecie zadowoleni. Pozdrawuam.

Dr Wojtaszek jest lekarzem z powołania. Jest osoba kulturalną, spokojną, opanowaną, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja. Jasno i precyzyjnie wyjaśnia problem, konkretny. Posiada Świetne podejście do pacjenta, zarówno młodego wiekiem i osoby starszej. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Polecam wszystkim którzy maja początki z depresja pana doktora Michała Wojtaszka , Ja leczę się doktora Wojtaszka dobre 5 lat Jest lekarzem o gołębim sercu , Moj syn tez zaczął się leczyć u pana doktora i o dziwo ze po jednej wizycie syn powiedział .... takiego lekarza trzeba było mi odraz . wiec trzeba korzystać z fachowej rady pana doktora Wojtaszka .....gorąco polecam Z powarzanie stała pacjetka z synem ....dziekuje

Z powarzanie stała pacjetka z synem ....dziekuje

polecam bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

polecam bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek

Pan Doktor sprawił ,że moja 77-letnia mama zmieniła się na korzyść .Po udarze była nie do zniesienia,nie chciała ćwiczyć,nie akceptowała domowników a my jako córki przeżywałyśmy gehennę.Dzięki jego diagnozie i lekom po dwóch dniach nastąpiła całkowita przemiana.Wszystkim polecam !!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Toruń"?

Szeroka 25
Toruń