lekarz Michał Wyciągłowski

Niestety, nie budzi zaufania. Wydaje mi się że zingnorował moje problemy, nie wyjaśnił istoty schorzenia, za to zainteresowany był bardzo,czy polecę go rodzinie jako lekarza. To dosyć komercyjne podejście do pacjentki nie budzi zaufania,obawiam się czy nie przyćmiło to mojej choroby. Nie polecam.

Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Prowadziłam u niego ciążę. Pan doktor odpowiada na każde pytanie, jest miły, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty. Kiedy znalazłam się w szpitalu przed porodem bardzo mi pomógł. Był dostępny pod telefonem nawet w późniejszych godzinach. Wspaniały człowiek i z czystym sumieniem GORĄCO GO POLECAM!!!!

Panie Doktorze dziękujemy wraz z mężem za NAJUKOCHAŃSZEGO KUBUSIA którego dzięki cięciu cesarskiemu wykonanego przez Pana Doktora posiadamy i za opiekę w ciązy i za WSZYSTKO. DZIĘKUJEMY ALA,WOJTEK i KUBUŚ

DZIĘKUJEMY ALA,WOJTEK i KUBUŚ

Doktor Wyciągłowski przeprowadził u mnie zabieg laparoskopii (2 torbiele endometrialne). Zabieg wykonał rewelacyjnie. 2 maleńkie blizny przy kolcach biodrowych. Już po 2 tygodniach mogłam wrócić do "normalnego" funkcjonowania. Jestem pod jego kontrolą i z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Byłam u wielu lekarzy dla których liczy się tylko i wyłącznie kasa i następny termin wizyty. Dr Wyciągłowski poświęca wiele czasu na badania i dokładnie tłumaczy problem w taki sposób, żeby pacjentka wiedziała o co chodzi DOKŁADNIE. W gabinecie nie odczuwa się żadnego skrępowania. Serdecznie polecam. Wizyta trwa około PÓŁ GODZINY a koszt to 150zł. Sosnowiec, Długosza 5.

Gorąco polecam Pana doktora! Jest kompetentny,uprzejmy,miły - wizyta jest bezstresowa! Joanna Kryczko.

Panie doktorze bardzo dziękuje za przeprowadzoną Laparoskopia.Nareszcie jestem w ciąży-10tygodni.Dziewczyny gorąco polecam Pana doktora

Mampełne zufeie do Pana doktora.Dopacjnta podchodzi komleksowo.Jest wesoły alejedocześnie bardzo kompetentny.Polecam Go Wszystkim pacjentką.

Nie polecam. Ten ginekolog nie wzbudza zaufania, pomyłki w receptach, trzeba poprawiać.Mówienia na "ty" a gdy zajdzie potrzeba to nie potrafi okazać empatii. Nie mam zaufania do niego, nie polecam szczególnie młodym kobietom.

Suprf facet.Wesoły,kompetentny,nie bajeruje.Wizyta bez stresu.USG i cytologia w cenie.Gorąco polecam !!!!. Ola.K

Pan doktor podchodzi bardzo poważnie do każdej pacjentki,mimo,że wizyta u niego jest bardzo sympatyczna.pacjentki wychodzą uśmiechnięty i zadowolone.Doktor bada kompleksowo,USG,cytologiczne,badanie piersi.odpowiada na każde zadane pytanie.Gorąco polecam Pana doktora.