lekarz Michał Wyciągłowski

Prowadzę ciążę u dr Wyciągłowskiego i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania jest miły i ma poczucie humoru którego niektóre "Panie" nie potrafią zrozumieć. Super lekarz naprawdę godny polecenia i zaangażowany w to co robi. Z pełną odpowiedzialnością GORĄCO POLECAM.

Chodzę już od paru miesięcy do doktora (odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży) i uważam że jest wspaniałym lekarzem. Zawsze jest bardzo profesjonalny, ma świetne podejście do pacjenta i odowiada na wszystkie problematyczne pytania. Nigdy się nie zawiodłam i śmiało mogę polecać wszystkim kobietom. Marta

Marta

Ogólnie nie mam zastrzeżeń do jego pracy

Ogólnie nie mam zastrzeżeń do jego pracy

Poszłam do dr Wyciągłowskiego, żeby dowiedzieć się, czy jestem w ciąży. Nic innego mnie nie interesowało, za to się nasłuchałam. Cytując "czy ja zwariowałam i czy chcę sobie życie zmarnować". Mam 24 lata,a realizacja moich planów zawodowych, czy ich ewentualne przesunięcie w czasie nie powinno dr obchodzić w najmniejszym stopniu, nie wspominając o takim komentarzu. Specyficznie poczucie humoru? Faktycznie, dlatego rozumiem, że wielu osobom może to nie odpowiadać. Po wyjściu z gabinetu czułam się po prostu źle

Nie polecam.Pan doktor nie wzbudza zaufania, myli się na receptach, trzeba wracać i poprawiać.Nie upoważniłam go do mówienia sobie na "ty" i nie podoba mi się ten rodzaj spoufalania. Nie mam zaufania do niego,raczej się nie wybiorę do niego.

Nie mam zaufania do niego,raczej się nie wybiorę do niego.

Doktor Wyciągłowski został mi polecony jakoś świetny ginekolog i specjalista. Zdecydowałam się na wizytę u niego także ze względu dużą ilość pozytywnych opinii. Niestety srodze się zawiodłam. Pan doktor po badaniu usg(przyszłam potwierdzić ciążę) stwierdził, że chyba nic z tego nie będzie :( coś tam widać ale raczej nie ma dla mnie dobrych wieści. Potem zbadał puls płodu i okazało się że jednak puls jest. kazał mi zrobić ogrom badań to się "okaże". Bałam się zadać pytanie żeby nie poczuć się jak kretynka że tego czy tamtego nie wiem. No a pytanie :ile ważysz grubasie " pobiło wszystko( zaznaczam że żądnym grubasem nie jestem) Niestety nie polecę tego lekarza

Raz miałam okazję znaleźć się gabinecie Pana Doktora i nie będę chciała pojawić się tam znowu. Pan Doktor jest chaotyczny, wprowadza zamieszenie, nakręca się każdą dolegliwością czy badaniem i stresuje niepotrzebnie pacjentkę. Być może nie jest złym specjalistą, jak widzę ma wiele pozytywnych opinii, ale mnie jego podejście do pacjentki w żadnym wypadku nie odpowiada.

Doktor Wyciągłowski to ekscentryk wśród ginekologów, ale co najważniejsze kompetentny ekscentryk! Ma specyficzne poczucie humoru, które nie każdy rozumie. Jak dla mnie to człowiek pozytywnie zakręcony. Jest gadatliwy, przez co niektórym wydaje się chaotyczny. Ale tak naprawdę nad wszystkim czuwa i panuje. Moim zdaniem ma świetny kontakt z kobietami. Lubi opowiadać np. o wyjeździe na narty w trakcie zabiegu:-) Ale to pozwala się odstresować. A po wszystkim rzuca komentarz typu: to teraz 2 tygodnie bez bzykanka:-) hehe Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby doktor W. był nieuprzejmy. Uważam, że ma klasę. A przejawia się to chociażby w takich drobnych gestach jak np. podawanie ręki przy schodzeniu z fotela. Naprawdę polecam.

Pan Dr. Michał jest super.Miałam robioną przez niego laparoskopie.Czuje się doskonale i nie mam śladu po operacji.Jestem bardzo zadowolona Beata N.

Dr Michał Wyciągłowski to świetny ginekolog z poczuciem humoru. Doktor w 03/2012 mnie operował, podczas operacji miałm świetny kontakt z doktorem i wiedzaiłam co mam "robione". Wszystko wczesniej doktor mi dokładnie wyjaśnił a nwet narysował (to jest świetny "patent" doktora , który rozjaśnia wiedzę pacjentek i trudnych tematach) . Każda wizyta u doktora była konkretna w miłej i sympatycznej atmosferze, poczucie humowru doktora jest bardzo pomocne : rozładowuje stres i zawsze z gabinetu wychodzi się z uśmiechem. Nie jest to tylko moja opinia...., obserwuję również inne pacjentki opuszczające gabinet doktora. ...

Dr Michał Wyciągłowski to świetny ginekolog z poczuciem humoru.
Doktor w 03/2012 mnie operował, podczas operacji miałm świetny kontakt z doktorem i wiedzaiłam co mam "robione". Wszystko wczesniej doktor mi dokładnie wyjaśnił a nwet narysował (to jest świetny "patent" doktora , który rozjaśnia wiedzę pacjentek i trudnych tematach) . Każda wizyta u doktora była konkretna w miłej i sympatycznej atmosferze, poczucie humowru doktora jest bardzo pomocne : rozładowuje stres i zawsze z gabinetu wychodzi się z uśmiechem. Nie jest to tylko moja opinia...., obserwuję również inne pacjentki opuszczające gabinet doktora. Doktor Wyciągłowski jest również dostępny telefonicznie i chętnie odpowiada na pytania nawet po 21-tej ( tak było w moim przypadku i w głosie doktora czułam symaptię i życzliwość ). Serdeczmnie polecam doktora Wyciągłwskiego to dobry specjalista , konkretny a ponadto fajny i
wesoły człowiek.

Grażyna Goniewicz