lekarz Michał Żerdziński

Internista

nie mam nic do zarzucenia temu lekarzowi , dużo pomógł, otoczył opieką pacjenta, dokładnie i przystępnie wytłumaczył na czym polega choroba, empatyczny człowiek. Dla mnie godny polecenia.

Gdyby można było dać zero gwiazdek to byłaby najlepsza ocena wszystkich 6 elementów. Zero zaufania do kompetencji, zero empatii, zero profesjonalizmu. Nigdy więcej styczności z tym Panem, bo lekarzem nie mogę go nazwać.

Kompletny brak kultury i szacunku w stosunku do pacjentów. Najgorszy z lekarzy mi znanych. Na dyżurze poproszony o konsultację ZAWSZE odpowiada "proszę przyjść jutro". Brak kompetencji. pan Żerdziński jest osobą nieodpowiedzialną, nierzetelną i niegodną zaufania. Stanowczo odradzam tego lekarza. Wystawiam bardzo złą opinię panu doktorowi ku przestrodze kolejnych pacjentów.