lekarz Michalina Jabłońska

Lekarz rodzinny

Polecam serdecznie Panią Dr , jeśli ktoś szuka lekarza z doświadczeniem ,cierpliwością i sercem do pacjenta to Pani Dr jest najlepszym wyborem.Wizyta jest przeprowadzana w miłej atmosferze bez pośpiechu i stresu,na każde pytanie udzielana jest wyczerpujaca odpowiedź,pacjent czuje sie zaopiekowany. Prawdziwy lekarz z powołania!!!

Prawdziwy lekarz z powołania!!!

Polecamy Pani Dr z całego serca! Jesteśmy zadowoleni z każdej wizyty. Zawsze czujemy się w pełni zaoopiekowani. Pani Dr ma czas żeby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Jest w pełni zaangażowana i zawsze profesjonalna. Ma świetny kontakt z Dziećmi i Rodzicami. Polecamy z całego serca! Henio pozdrawia ;)

Syn jest pod opieką Pani Doktor od urodzenia i jesteśmy zadowoleni z każdej wizyty. Zawsze otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, badanie jest rzetelne i zawsze kompleksowe. Super atmosfera sprawia, że czujemy się podczas wizyty zawsze w pełni zaoopiekowani. Polecamy z całego serca!

Najlepszy lekarz jakiego miałam, szuka i docieka przyczyny choroby. Nie leczy w ciemno. Oby więcej było takich lekarzy. Dziękuję Pani Michalino.

Dr Michalina jest lekarzem z powołania. Idąc do niej do gabinetu czy teraz w dobie pandemii rozmawiając z nią przez telefon zawsze wiem, że udzielona zostanie pomoc naszej rodzinie. Tak dr Michalina jest lekarzem nie tylko moich dzieci, ale również moim i mojego męża i jestem z tego bardzo zadowolona. Każdy problem czy moja wątpliwość zostanie wyjaśniona, a gdy trzeba dokładnie zbadana. Jest to lekarz, który ma pełno spokoju w sobie i to bardzo dobrze działa na pacjentów - stąd pewnie czasami zdarzają się dość odległe terminy wizyt, ale gdy nie jest to bardzo pilna sprawa to warto poczekać i mieć pewność, że wizyta zakończy się dobrze, bez stresu. Jeśli sprawa jest pilna i konsultowana przez telefon (np. choroba dziecka) to doktor Michalina sama zapisuje małego pacjenta na wizytę stacjonarną - niejednokrotnie jako pacjenta dodatkowego. W przypadku naszego syna jest to jego trzeci lekarz i mam nadzieję, że już ostatni. Córka odrazu trafiła pod skrzydła dr Michaliny i oby tak już pozostało. Oboje z mężem wszystkim polecamy dr Misie (jak o niej czasami mówimy pomiędzy sobą ) i wszystkim życzymy żeby trafili na tak wspaniałego lekarza.

Najlepsza Pani Doktor jaką spotkałam w swoim życiu! Życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego… Jeśli ktoś szuka lekarza dla którego nie jest tylko kolejnym pacjentem na liście to polecam z całego serca ❤️ Jedyny lekarz godny zaufania.

Najlepsza Pani Doktor, profesjonalna, kompetentna, godna zaufania, przesympatyczna, zawsze pomocna. Bardzo polecam :)

Bardzo polecam :)

Pani Doktor Jabłońska jest "najlepsiejsza na świecie" to opinia mojego 5-letniego Alanka. Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie ale też z ogromnym sercem do małego pacjenta. Diagnoza i leczenie trafione. Synek już następnego dnia biegał jak szalony.

Doktor Jabłońska to wspaniały lekarz przyjmujący w LuxMed. Jestem szczęśliwa że trafiłam na tak inteligentną, dobrą i ciepłą osobę. Pani Doktor przyjęła mojego Igorka z szerokim uśmiechem, dokładnie zbadała, bez pospiechu i stresu dla Małego. Diagnoza trafiona w 100%.

super osoba , polecam innym, wszak wszystkim chcemy w życiu spotkać dobrych ludzi, a ten lekarz właśnie taka jest