lekarz Michalina Jabłońska

Lekarz rodzinny

Najlepsza Pani Doktor jaką spotkałam w swoim życiu! Życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego… Jeśli ktoś szuka lekarza dla którego nie jest tylko kolejnym pacjentem na liście to polecam z całego serca ❤️ Jedyny lekarz godny zaufania.

Najlepsza Pani Doktor, profesjonalna, kompetentna, godna zaufania, przesympatyczna, zawsze pomocna. Bardzo polecam :)

Bardzo polecam :)

Doktor Jabłońska to wspaniały lekarz przyjmujący w LuxMed. Jestem szczęśliwa że trafiłam na tak inteligentną, dobrą i ciepłą osobę. Pani Doktor przyjęła mojego Igorka z szerokim uśmiechem, dokładnie zbadała, bez pospiechu i stresu dla Małego. Diagnoza trafiona w 100%.

Do Pani Doktor trafiliśmy z dzieckiem przez przypadek na pomoc doraźną w "Hipokratesie". Pomimo późnej pory Pani Doktor dokładnie przebadała dziecko, a następnie przepisała leki. W trakcie badania była bardzo miła i dokładnie wytłumaczyła wszelkie zalecenia i dalsze działanie. Razem z żoną byliśmy zaskoczeni, że pomimo późnej godziny wizyta u Pani Doktor trwała prawię godzinę. Tak długiej wizyty u lekarza jeszcze nie mieliśmy. Leki przepisane przez Panią Doktor przyniosły skutek, nie była nawet potrzebna wizyta w poniedziałek u lekarza rodzinnego, bowiem do tego czasu dziecko czuło się znacznie lepiej. Z ...

Z całą pewnością polecamy Panią Doktor jako niezwykle profesjonalną, a przy tym miłą i sympatyczną lekarkę. Dziecko było zachwycone. Czekamy na możliwość zapisania się do Pani Doktor.
Pozdrawiam
Robert

Pani Doktor Jabłońska jest "najlepsiejsza na świecie" to opinia mojego 5-letniego Alanka. Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie ale też z ogromnym sercem do małego pacjenta. Diagnoza i leczenie trafione. Synek już następnego dnia biegał jak szalony.

Godna zaufania,sympatyczna,elegancka i profesjonalna Pani doktor. Kąpleksowo zajęła się moim problemem ze zdrowiem, jasno tłumacząc. Bardzo miła wizyta mimo okoliczności,bo zmuszona bylam przyjechac na dyżur o późnej porze. Zastała mnie długa kolejka. Mimo tego wyszłam z uśmiechem I dobrze poinformowana o stanie zdrowia. Przyjemna i rzeczowa. Polecam.

Godna zaufania,sympatyczna,elegancka i profesjonalna Pani doktor.
Kąpleksowo zajęła się moim problemem ze zdrowiem, jasno tłumacząc.
Mimo tego wyszłam z uśmiechem I dobrze poinformowana o stanie zdrowia.
Przyjemna i rzeczowa.
Polecam.

Fantastyczny specjalista z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Bardzo dobrze poradziła sobie z moim nadpobudliwym synem. Bardzo dobrze postawiona diagnoza i dobrze dobrane leczenie które przyniosło skutki i nadmiernie nie obciążyło młodego organizmu. Dodatkowo byłam zachwycona udzielona uwaga i poważnym podejściem do sprawy chociaż inni lekarze odesłali mnie kilkukrotnie stawiając błędna diagnozę. Polecam Panią Michalinę każdemu rodzicowi. Nie zawiodą się państwo!

Jestem pod wrażaniem! Świetny, "ludzki" i kompetentny lekarz. Trafiłam przypadkiem, ale lepiej stać się nie mogło. Nie mam wątpliwości, że to najlepsza osoba na naszego lekarza rodzinnego. Gorąco polecam :D

rewelacyjna przy ocenie miałem wątpliwości czy na max ocenić godny polecenia, - bo będzie tłok no ale SUPER!!!1

Bardzo dobry pediatra. Świetny kontakt z dzieckiem. Trafna diagnoza. Szybkie leczenie, szybka poprawa. Polecam gorąco!!